20.05.2017 94 Views

В Україні змінили правила призову на військову службу

В Україні змінили правила призову на військову службу

Рада зобов'язала чиновників і керівників підприємств сповіщати призовників про виклик у військкомати

Депутати Верховної Ради внесли зміни у закон «Про військовий обов’язок і військову службу», які зобов’язують місцевих чиновників та керівників підприємств і навчальних закладів сповіщати призовників про виклик у військкомати.

За відповідний документ з другої спроби проголосували 237 депутатів, передає Еспресо.TV.

Ухвалений закон передбачає, що органи місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ і організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від місця їх перебування в Україні і наявності в їхніх адміністративно-територіальних одиницях військових комісаріатів, будуть зобов’язані на вимогу комісаріатів сповіщати призовників і військовозобов’язаних про їх виклик у військкомати.

Вони мають забезпечити своєчасне прибуття призовників за цим викликом та повинні у 7-денний термін повідомляти комісаріати про прийняття на роботу (навчання) та звільнення від роботи (навчання) призовників і військовозобов’язаних.

Раніше відповідний обов’язок передбачався для адміністративно-територіальних одиниць, де немає військових комісаріатів.

Нагадаємо, у квітні — травні 2017 року до Збройних Сил України та інших військових формувань для проходження строкової військової служби буде відправлено 14 135 осіб.

Весняний призов триватиме до кінця травня — економічні новини

Цієї весни до армії призвуть понад 14 тисяч чоловіків віком від 20 до 27 років. Найбільше призовників нарахували у Дніпропетровській області – тисячу 480 осіб. А от з Луганської області призвуть найменшу кількість чоловіків – 210 осіб. У Києві повістки отримають 585 чоловіків, у Харківській області призвуть майже тисячу. 

Previous Надзвичайні заходи в енергетиці триватимуть до осені
Next Трамп поскаржився, що з жодним політиком в історії не поводилися гірше, ніж з ним

You might also like

Гройсман оцінив підготовку столиці до «Євробачення-2017»

Ремонт "Лівобережної" він назвав справою честі для Києва. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що Україна готова до проведення міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2017». Про це повідомляє Інтерфакс із посиланням на заяву прем’єра під

У поліції повідомили деталі вибуху авто у центрі Києва

На місці опитують свідків У результаті вибуху автомобіля у Києві чоловік отримав смертельні поранення, жінці відірвало ногу, а дитина перебуває у задовільному стані. Про це повідомили в Нацполіції на офіційній

У Кривому Розі сталася аварія на шахті

Через обрушення породи під завалом опинився гірник. У Кривому Розі сталося обрушення породи на шахті. Про це повідомили у прес-службі ДСНС України. «6 червня о 8:55 у м. Кривий Ріг