20.05.2017 32 Views

В Україні змінили правила призову на військову службу

В Україні змінили правила призову на військову службу

Рада зобов'язала чиновників і керівників підприємств сповіщати призовників про виклик у військкомати

Депутати Верховної Ради внесли зміни у закон «Про військовий обов’язок і військову службу», які зобов’язують місцевих чиновників та керівників підприємств і навчальних закладів сповіщати призовників про виклик у військкомати.

За відповідний документ з другої спроби проголосували 237 депутатів, передає Еспресо.TV.

Ухвалений закон передбачає, що органи місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ і організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від місця їх перебування в Україні і наявності в їхніх адміністративно-територіальних одиницях військових комісаріатів, будуть зобов’язані на вимогу комісаріатів сповіщати призовників і військовозобов’язаних про їх виклик у військкомати.

Вони мають забезпечити своєчасне прибуття призовників за цим викликом та повинні у 7-денний термін повідомляти комісаріати про прийняття на роботу (навчання) та звільнення від роботи (навчання) призовників і військовозобов’язаних.

Раніше відповідний обов’язок передбачався для адміністративно-територіальних одиниць, де немає військових комісаріатів.

Нагадаємо, у квітні — травні 2017 року до Збройних Сил України та інших військових формувань для проходження строкової військової служби буде відправлено 14 135 осіб.

Весняний призов триватиме до кінця травня — економічні новини

Цієї весни до армії призвуть понад 14 тисяч чоловіків віком від 20 до 27 років. Найбільше призовників нарахували у Дніпропетровській області – тисячу 480 осіб. А от з Луганської області призвуть найменшу кількість чоловіків – 210 осіб. У Києві повістки отримають 585 чоловіків, у Харківській області призвуть майже тисячу. 

Новини по темі:  В'язень на Луганщині зміг видурити у довірливих українців понад 2 млн гривень
Previous Надзвичайні заходи в енергетиці триватимуть до осені
Next Трамп поскаржився, що з жодним політиком в історії не поводилися гірше, ніж з ним

Похожие новости

В Україні хочуть заборонити продаж «домашнього» молока

У Мінагрополітики наголошують, що більшість споживачів скаржаться саме на молоко другого сорту. В Україні хочуть заборонити молоко другого сорту. Як повідомляють у сюжеті «Сніданку з 1+1», Мінагрополітики шукає способи відмовитися

У Житомирі тролейбусна штанга «відправила» школяра до лікарні

Шмат металу влучив дитині точно в голову. У Житомирі на 14-річного хлопчика впала деталь від тролейбусної штанги. Шмат металу завважки майже три кілограми влучив підлітку у голову, коли той ішов

В окупованому Криму лишилося тільки 28 класів, де навчають українською мовою – звіт правозахисників

Кримська правозахисна група представила сумні дані щодо доступу українців до освіти рідною мовою на окупованому півострові. На сайті Уповноваженої Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської оприлюднили результати моніторингу з питань