Домой / Україна / lifecell закрив сторінку «ВКонтакте»

lifecell закрив сторінку «ВКонтакте»

lifecell закрив сторінку "ВКонтакте"

Телефонні оператори закликають підписуватися на офіційні сторінки в Facebook.

lifecell закрив сторінку в мережі «ВКонтакте», яка потрапила у санкційний список в Україні.

Про це пише «Інтерфакс-Україна».

У групі — близько 390 тис. учасників. 

Також Vodafone-Україна припинила обслуговувати офіційне співтовариство оператора, яке налічує 36 тис. осіб, і закликає її членів підписуватися на офіційну сторінку в соцмережі Facebook.

У прес-службі «Київстар» також відзначили, що припинили оновлювати офіційне співтовариство оператора в «ВКонтакте», що налічує 125 тис. осіб.

Нагадаємо, 15 травня президент України Петро Порошенко своїм указом увів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» щодо низки російських компаній. За інформацією, що міститься у додатку до рішення РНБО, пропонується терміном на три роки заблокувати активи російських сайтів «ВКонтакте», «Одноклассники», «Мейл.ру» та «Яндекс» та заборонити інтернет-провайдерам надавати доступ до вказаних ресурсів. Наразі всі вказані сайти доступні в Україні. 

Зазначимо, що у офісах провайдерів, на яких покладається втілення указу президента, кажуть, що поки вивчають можливості блокування і не впевнені, чи знайдуть необхідні інструменти. Зокрема наголошують, що для блокування знадобляться час та гроші, оскільки нині інструментів не мають. В «Укртелекомі» наголосили, що вже приступили до реалізації указу.

У забороненій «ВКонтакте» своєю чергою кажуть, що завжди намагалися бути «поза політикою» та пообіцяли захищати інтереси своїх користувачів, яких в Україні нараховують 16 мільйонів щомісяця. Ринок відреагував на заборону падінням акцій підсанкційного «Яндекса».

Провайдери почали обмежувати доступ до російських сайтів

Доступ заборонено або сервер не знайдений. Такі повідомлення почали отримувати українські користувачі при спробі зайти на російські сайти, що підпали під санкції. В Ынтернет-асоціації повідомили, аби виконати указ Президента, багатьом дрібним операторам доведеться придбати додаткове обладнання.

Новини по темі:  ДТП в Україні та заяви Волкера. П’ять новин, які ви могли проспати