Домой / Україна / Стало відомо, коли “Укрзалізниця” відправить перший потяг до польського Холма

Стало відомо, коли “Укрзалізниця” відправить перший потяг до польського Холма

Стало відомо, коли "Укрзалізниця" відправить перший потяг до польського Холма

12 червня у перший рейс вирушить рейковий потяг "Ковель – Холм".

У четвер, 18 травня, “Укрзалізниця” повідомила про запуск першого потяга до польського містечка Холм. Про це у Харкові на прес-конференції присвяченій стратегії та розвитку “Укрзалізниці” на 5 років заявив голова правління ПАТ “Укрзалізниця”, – Войцех Балчун.

“12 червня вирушить перший поїзд до Холма. Це довгоочікуваний маршрут. Передбачається, що він обслуговуватиметься складом рейкового автобуса. Проте, якщо буде великий попит на перевезення на цьому напрямку, ми залучимо інший рухомий склад”, – повідомив Войцех Балчун.

Також найближчим часом “Укрзалізниця” планує відкрити нові маршрути не тільки до Польщі, а й до інших країн Європи.

“Наразі ми ведемо переговори зі Словаччиною та Угорщиною, адже з безвізом очікуємо великий попит на перевезення до цих країн”, – зазначив Войцех Балчун.

Нагадаємо, 24 квітня, в “Укрзалізниці” повідомили, що в кінці травня або на початку червня за маршрутом “Ковель-Ягодин-Холм” запустять двовагонний поїзд, розрахований на 182 пасажирів. Ціна квитків становитиме від 130 до 150 грн. Це вже другий денний поїзд, який курсуватиме до Польщі. Раніше залізничники запустили швидкісний потяг “Київ – Львів – Перемишль”, “який нині дуже добре наповнюється”.

Новини по темі:  В одеському СІЗО помер третій за місяць арештант