Главная / Україна / Сайт президента України зазнає DDOS-атаки з «Яндекса» і «ВКонтакте» — АП

Сайт президента України зазнає DDOS-атаки з «Яндекса» і «ВКонтакте» — АП

Сайт президента України зазнає DDOS-атаки з "Яндекса" і "ВКонтакте" - АП

Атаку пов'язують із рішенням Порошенка заблокувати російські соцмережі в Україні.

Сайт президента України Петра Порошенка зазнає організованої атаки.

Про це йдеться у заяві заступника голови Адміністрації президента Дмитра Шимківа, оприлюдненій на сторінці відомства у Facebook.

«Ми бачимо імітацію переходів та DDOS-атаку із ресурсів Яндексу та VK, що створює штучний трафік, щоб завантажити і «покласти» сервери АП», — зазначив Шимків.

За його словами, атака на сайт президента розпочалася о 15.15, її пов’язують з указом Порошенка, де згадано блокування доступу до російських соціальних мереж в Україні.

В Адміністрації президента запевняють, що ІТ-спеціалісти тримають ситуацію під контролем і загрози для роботи сайту немає.

Президент України Петро Порошенко своїм указом увів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року про запровадження санкцій щодо низки російських компаній. За рішенням на три роки мають заблокувати активи російських сайтів «ВКонтакте», «Одноклассники», «Мейл.ру» та «Яндекс» та заборонити інтернет-провайдерам надавати доступ до вказаних ресурсів. 

Порошенко підписав указ про заборону в Україні популярних російських компаній та Інтернет-ресурсів

Санкційний список складається з 458 підприємств, рахунки і діяльність яких заблокована в Україні на строк від одного до трьох років. Серед компаній — соціальні мережі «Однокласники», «Вконтакте», пошукова система «Яндекс» разом із картами та пробками. А також бухгалтерська програма «1С», якою користується переважна більшість фірм в Україні.

Новини по темі:  Кілера, який намагався вбити Адама Осмаєва, заарештували