Домой / Україна / У Дніпрі обирають запобіжні заходи “тітушкам”, затриманим за бійку 9 травня

У Дніпрі обирають запобіжні заходи “тітушкам”, затриманим за бійку 9 травня

У Дніпрі обирають запобіжні заходи "тітушкам", затриманим за бійку 9 травня

Одного з учасників побиття заарештували напередодні.

У Жовтневому суді Дніпра почали обирати запобіжний захід шістьом затриманим за побиття учасників АТО 9 травня, йдеться у ТСН.12:00.

Всі затримані – спортсмени віком від 20 до 30 років. Деякі з них працювали в охоронних структурах. Слідство встановило, що затримані за участь отримали по 600 гривень. Для майже всіх прокуратура проситиме арешту. Втім відомо, що один із затриманих співпрацює зі слідством.

“Укладена угода про визнання винуватості. Він пішов на співпрацю зі слідством, дав інформацію, зокрема щодо організаторів та фінансування учасників масових заворушень”, – повідомив заступник прокурора Дніпропетровської області Роман Токар.

Першого з затриманих після бійки 9 травня у Дніпрі вже відправили до СІЗО на шістдесят діб. Такий запобіжний захід обрав Жовтневий суд пізно ввечері у четвер. Це 26-річний боксер з Краматорська, який наносив удари депутату обласної ради Владиславу Бородіну. 

Ще трьох нападників розшукують, щоб оголосити про підозру.

Як повідомляють у ГПУ, у кримінальному провадженні визнано потерпілими 10 осіб, допитано велику кількість свідків, проведено близько 20 обшуків, 19 упізнань осіб, слідчим шляхом встановлюються джерела фінансування та організатори злочину. Досудове слідство триває.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська

У Дніпрі оберуть запобіжний захід фігурантам справи про побиття АТОвців 9-го травня

Зараз у Жовтневому суді почали обрати запобіжний захід шістьом затриманим. Відомо, що це спортсмени віком від 20 до 30 років. Деякі з них працювали в охоронних структурах. Для майже всіх прокуратура проситиме арешту. Втім, відомо, що один із затриманих співпрацює зі слідством.

Новини по темі:  У Харкові молодик покінчив життя самогубством, вистрибнувши з 5-го поверху