Главная / Україна / Єврофлешмоб: У різних містах України підняли прапори ЄС

Єврофлешмоб: У різних містах України підняли прапори ЄС

Єврофлешмоб: У різних містах України підняли прапори ЄС

Акцію присвятили ухваленню Радою Євросоюзу відкритого кордону.

Остання формальна перепона на шляху до українського безвізу із Європою подолана — відкритий кордон з Україною підтримала Рада ЄС, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Україна зустрічає безвіз європейськими синьо-зоряними прапорами, які розгортають ще відучора в кожному обласному центрі.

На додачу до підняття прапора у Львові на фортепіано зіграли європейський гімн «Ода до радості» і випустили до неба півтори сотні повітряних кульок. У Чернігові заспівав хор, у Одесі прапор піднімали моряки.

У відповідь українською мовою і мовами кожної держави-члена Євросоюзу привітало наших громадян представництво ЄС в Україні. До привітань долучилися і гості українського Євробачення на Майдані.

Нагадаємо, доленосне для українців рішення ухвалювали європейські міністри сільського господарства і рибальства. Рада Європи вирішила максимально пришвидшити процедуру і скасувати візовий режим у скороченому складі. Президент України одразу анонсував поїздку до Страсбурга на підписання.

Рада ЄС у скороченому складі затвердила надання безвізового режиму для України

Доленосне для українців рішення ухвалювали європейські міністри сільського господарства і рибальства. Рада Європи вирішила максимально пришвидшити процедуру і скасувати візовий режим у скороченому складі. Кілька хвилин технічного обговорення — і останню сходинку до безвізу подолано. Президент України одразу анонсував поїздку до Страсбурга на підписання.

Єврофлешмоб: У різних містах України підняли прапори ЄС

Новини по темі:  "Вчителька року - 2016", яку нагородив Порошенко, подалася до Лондона працювати доглядальницею