13.05.2017 88 Views

Єврофлешмоб: У різних містах України підняли прапори ЄС

Єврофлешмоб: У різних містах України підняли прапори ЄС

Акцію присвятили ухваленню Радою Євросоюзу відкритого кордону.

Остання формальна перепона на шляху до українського безвізу із Європою подолана — відкритий кордон з Україною підтримала Рада ЄС, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Україна зустрічає безвіз європейськими синьо-зоряними прапорами, які розгортають ще відучора в кожному обласному центрі.

На додачу до підняття прапора у Львові на фортепіано зіграли європейський гімн «Ода до радості» і випустили до неба півтори сотні повітряних кульок. У Чернігові заспівав хор, у Одесі прапор піднімали моряки.

У відповідь українською мовою і мовами кожної держави-члена Євросоюзу привітало наших громадян представництво ЄС в Україні. До привітань долучилися і гості українського Євробачення на Майдані.

Нагадаємо, доленосне для українців рішення ухвалювали європейські міністри сільського господарства і рибальства. Рада Європи вирішила максимально пришвидшити процедуру і скасувати візовий режим у скороченому складі. Президент України одразу анонсував поїздку до Страсбурга на підписання.

Рада ЄС у скороченому складі затвердила надання безвізового режиму для України

Доленосне для українців рішення ухвалювали європейські міністри сільського господарства і рибальства. Рада Європи вирішила максимально пришвидшити процедуру і скасувати візовий режим у скороченому складі. Кілька хвилин технічного обговорення — і останню сходинку до безвізу подолано. Президент України одразу анонсував поїздку до Страсбурга на підписання.

Єврофлешмоб: У різних містах України підняли прапори ЄС

Previous Гройсман пообіцяв збільшити фінансування програми «Доступні ліки»
Next Анкара назвала "неприйнятним" озброєння сирійських курдів Пентагоном

You might also like

«Укрзалізниця» призначила вісім додаткових поїздів до Трійці

Квитки на ці додаткові потяги вже в продажу. «Укрзалізниця» призначила 8 додаткових поїздів до свята Трійці у червні. Про це йдеться у повідомленні залізниці. Потяги курсуватимуть на популярних напрямках, зокрема,

На Буковині викрили фейкову антиукраїнську організацію, яка фінансувалася з РФ

Керівники "організації" за вказівкою Кремля популяризували ідеї так званого "галицького сепаратизму". Співробітники СБУ припинили на Буковині діяльність фейкової громадської організації «Захист прав національних меншин», засновники якої за гроші російських кураторів

У СБУ розповіли про три спроби замаху на Тимура Махаурі

Загиблий усіма засобами боровся з "путінським режимом". Загиблий внаслідок підриву авто у Києві Тимур Махаурі пережив три замахи на вбивство. На нього «полювали» російські спецслужби. Про це ввечері 8