12.05.2017 185 Views

«Ваша роль – нульова». Заступник Авакова вишпетив поліцейських за події у Дніпрі

"Ваша роль – нульова". Заступник Авакова вишпетив поліцейських за події у Дніпрі

Яровий звинуватив правоохоронців у "договорняках".

Керівництво поліції у Дніпропетровській області продемонструвало 9 травня абсолютну неспроможність керувати ситуацією.

Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий.

«Дніпро, ви показали абсолютну неспроможність керувати. Є дуже, дуже багато питань, в тому числі і до вас. Неспроможні ви організовувати цю роботу. Це мій висновок як першого заступника міністра внутрішніх справ. Ваша роль нульова», — наголосив він.

До того ж Яровий запевнив, що «ніколи договорняки до нормального не доводили».

«Договорняк був у нас 2 травня три роки тому. Чим це закінчилося, ми бачили. І за аналогічним шляхом ви пішли», — додав заступник Авакова, який вже створив комісію для розслідування подій у Дніпрі з числа представників кількох підрозділів Національної поліції.

Як уточнив Яровий, до її складу увійдуть представники департаментів внутрішньої безпеки, превентивної діяльності, кадрового забезпечення, а також інших підрозділів — за рішенням глави Нацполіції.

Нагадаємо, 9 травня в Дніпрі сталася бійка між «тітушками» і ветеранами АТО: все це відбувалося на очах у поліції. Конфлікт через заборонену символіку виник спочатку з соціалістами і загострився після того, як колоною рушили представники «Опозиційного блоку». Невідомі розпилили сльозогінний газ. А потім у бійку втрутився супровід народного депутата Олександра Вілкула — у всіх були однакові помаранчеві наклейки на одязі. Українські активісти стверджують, що співробітники поліції допомагали бити їх разом з «тітушками».

Після заворушень глава МВС Арсен Аваков підписав наказ про звільнення з посади начальника управління поліції Дніпропетровської області генерала Ігоря Репешка, начальника міського управління поліції Дніпра полковника Андрія Бідило і відповідних заступників із забезпечення громадської безпеки.

За інформацією генпрокурора, у Дніпрі у райвідділі поліції перебуває 12 «тітушек», які брали участь в зіткненнях з ветеранами АТО під час Дня перемоги над нацизмом.

Previous Міжнародний валютний фонд змінив економічний прогноз для України
Next Американський військовий корабель зіткнувся з риболовецьким судном Південної Кореї у Японському морі - ЗМІ

You might also like

АТОвці взяли в «облогу» управління поліції в Дніпрі

Свої вимоги вони вже озвучили новому керівникові правоохоронців. Мітинг ветеранів та учасників АТО відбувся під управлінням обласної поліції Дніпра. До протестувальників уже вийшов новий керівник силовиків, якому передали вимоги близько

На Харківщині депутат облради і селищний голова фігурують у масовій бійці, в якій застрелено людину

Постраждалими виявилися місцеві роми. На Харківщині в селищі Вільшани розбори місцевого голови та ображених за побиття 16-річного хлопця ромів обернулися одним убитим і трьома пораненими. Участь у бійці загалом брали

У сутичках 9 травня постраждали вісім правоохоронців

Найбільше потерпілих у Дніпрі. У вівторок, 9 травня, під час сутичок під час акцій до Дня перемоги над нацизмом постраждали 8 правоохоронців. Про це повідомила прес-служба Національної поліції України. «За