Домой / Україна / “Ваша роль – нульова”. Заступник Авакова вишпетив поліцейських за події у Дніпрі

“Ваша роль – нульова”. Заступник Авакова вишпетив поліцейських за події у Дніпрі

"Ваша роль – нульова". Заступник Авакова вишпетив поліцейських за події у Дніпрі

Яровий звинуватив правоохоронців у "договорняках".

Керівництво поліції у Дніпропетровській області продемонструвало 9 травня абсолютну неспроможність керувати ситуацією.

Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий.

“Дніпро, ви показали абсолютну неспроможність керувати. Є дуже, дуже багато питань, в тому числі і до вас. Неспроможні ви організовувати цю роботу. Це мій висновок як першого заступника міністра внутрішніх справ. Ваша роль нульова”, – наголосив він.

До того ж Яровий запевнив, що “ніколи договорняки до нормального не доводили”.

“Договорняк був у нас 2 травня три роки тому. Чим це закінчилося, ми бачили. І за аналогічним шляхом ви пішли”, – додав заступник Авакова, який вже створив комісію для розслідування подій у Дніпрі з числа представників кількох підрозділів Національної поліції.

Як уточнив Яровий, до її складу увійдуть представники департаментів внутрішньої безпеки, превентивної діяльності, кадрового забезпечення, а також інших підрозділів – за рішенням глави Нацполіції.

Нагадаємо, 9 травня в Дніпрі сталася бійка між “тітушками” і ветеранами АТО: все це відбувалося на очах у поліції. Конфлікт через заборонену символіку виник спочатку з соціалістами і загострився після того, як колоною рушили представники “Опозиційного блоку”. Невідомі розпилили сльозогінний газ. А потім у бійку втрутився супровід народного депутата Олександра Вілкула – у всіх були однакові помаранчеві наклейки на одязі. Українські активісти стверджують, що співробітники поліції допомагали бити їх разом з “тітушками”.

Після заворушень глава МВС Арсен Аваков підписав наказ про звільнення з посади начальника управління поліції Дніпропетровської області генерала Ігоря Репешка, начальника міського управління поліції Дніпра полковника Андрія Бідило і відповідних заступників із забезпечення громадської безпеки.

За інформацією генпрокурора, у Дніпрі у райвідділі поліції перебуває 12 “тітушек”, які брали участь в зіткненнях з ветеранами АТО під час Дня перемоги над нацизмом.

Новини по темі:  Омелян вважає спекуляції щодо Ryanair спробами "нацперевізника" зберегти монопольне становище