Домой / Україна / У сутичках 9 травня постраждали вісім правоохоронців

У сутичках 9 травня постраждали вісім правоохоронців

У сутичках 9 травня постраждали вісім правоохоронців

Найбільше потерпілих у Дніпрі.

У вівторок, 9 травня, під час сутичок під час акцій до Дня перемоги над нацизмом постраждали 8 правоохоронців.

Про це повідомила прес-служба Національної поліції України.

«За оперативною інформацією, 9 травня під час забезпечення безпеки учасників масових заходів отримали тілесні ушкодження вісім працівників поліції — по одному у Києві і Запоріжжі, ще шестеро – у Дніпрі», — йдеться у повідомленні.

За словами заступника глави Нацполіції Олександра Фацевича, у заходах з відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні взяли участь близько 50 тисяч громадян.

Публічну безпеку і порядок в державі забезпечують близько 30 тисяч правоохоронців, зокрема 10 тисяч – у Києві.

«Працівники правоохоронних органів доставляли до поліції за різноманітні правопорушення близько півсотні громадян, переважно – через використання забороненої символіки. Також є затримані громадяни за вчинення хуліганських дій та злісну непокору законним вимогам працівників правоохоронних органів»,- пояснили у пре-службі.

Наразі відомо про 1 затриманого у Дніпрі, дванадцятьох – в Одесі, двох – у Хмельницькому і в Чернігові. Крім того, 25 учасників масових заходів затримали у столиці, їх доставлено до Печерського управління поліції Києва.

Нагадаємо, що у Харкові правоохоронці розборонили бійку під час покладання квітів на Меморіалі слави у Лісопарку з нагоди Дня перемоги над нацизмом. Близько 10 тис. людей, у тому числі ветеранів війни та АТО, зібралися на акцію вшанування пам’яті загиблих біля скульптури «Батьківщина-Мати».  Окрема група людей несла портрети й плакати з написами «Доки ми пам’ятаємо, вони живі». На частині з них були намальовані георгіївські стрічки. Молоді люди з національними прапорами почали вимагати прибрати ці зображення й намагалися прибрати їх.

Новини по темі:  Луганський аеропорт знищили ракети, випущені з боку РФ – Мін’юст