Главная / Україна / Особливе весілля в Рівному: шлюб узяли сироти-інваліди з ДЦП

Особливе весілля в Рівному: шлюб узяли сироти-інваліди з ДЦП

Особливе весілля в Рівному: шлюб узяли сироти-інваліди з ДЦП

Допомагали молодятам дуже багато добрих серцем людей.

У Рівному взяла шлюб особлива пара – інваліди першої групи Уляна Унгурянова та Юрій Островський. Наречені мають тяжку форму ДЦП, обидвоє сироти, тож на весілля їм скидалися всі небайдужі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Попри те, що пара з особливими потребами, вони живуть на повну. Юрій здобув вищу освіту, сам заробляє на життя, надаючи юридичні послуги. Він затятий футбольний уболівальник, мандрівник та книголюб. «Коли я з Юрою починала, в нього не було навіть прописки. Тоді його обікрали, в нього не було пенсії. Людину покинули помирати», — пригадує доглядальниця та подруга наречених Алла Рибійчук.

З Уляною Юрій познайомився рік тому через інтернет. Історія їхнього кохання набула розголосу, тож до організації весілля залучилося багато людей. Візажисти безкоштовно підготували наречену, сукню також вона не купувала – від такої уваги та свого щастя жінка почала плакати. На весІлля збиралися підприємці, місцеві політики і просто небайдужі. За молодят раділи всі. «Одруження цієї пари – це в першу чергу приклад для нас усіх і можливість подивитись на своє життя з іншої сторонни», — каже одна з гостей Оксана Кравець. Усім доброзичливцям Уляна та Юрій подякували весільним танцем.

Кореспондент ТСН Анна Махно

У Рівному одружилися сироти з тяжкою формою ДЦП

Вони закохані, щасливі та незламні. А під час їхнього першого подружнього танцю не могли стримати сліз навіть працівники РАЦСу, які бачили вже сотні весіль. На весілля особливій парі скидалися небайдужі.

Новини по темі:  На Житомирщині в дитсадки і лікарні поставляли "хімічне м'ясо"