Домой / Україна / У Харкові жінку з дитиною покусав скажений рій бджіл

У Харкові жінку з дитиною покусав скажений рій бджіл

У Харкові жінку з дитиною покусав скажений рій бджіл

Комахи атакували людей зненацька.

У Харкові на жінку із дитиною просто посеред вулиці накинувся бджолиний рій. Матір комахи закусали до анафілактичного шоку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Постраждала розповідає, що навіть не одразу зрозуміла, що це напад бджіл – різкі уколи в обличчя й тіло змусив кричати від болю. Мати із сином тікали від агресивних комах зо 300 метрів, аж поки на допомогу їм не кинувся чоловік і бджоли переключилися на нього. Врятуватися люди змогли, тільки сховалися в будинку.

У Харкові на жінку із дитиною просто посеред вулиці накинувся бджолиний рій

Матір закусав до анафілактичного шоку. Розлючені комахи вилетіли з території підприємства, що має пасіку і організовує курси для бджолярів. Розташоване воно просто посеред житлового кварталу, і від цього постійно потерпають місцеві мешканці.

Постраждала Катерина Звьоздіна пішла скаржитися на підприємство, де розташована пасіка, однак там їй пояснили, що винних немає. “Він каже, я вибачаюся, як це вийшло – у нас відбувалися курси з бджільництва. З вулика вилетіли бджоли, вони голодні, бо були заморозки, сніг. І, видно, у вас парфуми чи голова пахла шампунем – тому вони на вас накинулися”, – переповіла розмову з директором жінка.

Директор відвіз родину в аптеку та придбав антигістамінні ліки, але ввечері жінці стало зле і її, ледь живу, забрала швидка. “Це сотні уколів у голову. Це нереально пече, розпирає голову, у жар кидає, це дуже боляче. У дитини я особисто дістала голочок 15, котрі побачила”, – каже постраждала. Вже наступного дня, коли з’ясувалось, що лікування може розтягнутись на тижні, вона знову звернулась до директора. “Він каже, що, може, з дерева десь бджола пролетіла, у мене немає бджіл. Звертайтеся, куди хочете, я не знаю, хто на вас нападав”, – розповіла Звьоздіна.

Новини по темі:  У МВС розповіли, коли на кордоні з РФ може запрацювати біометрична система контролю

На підприємство з агресивними бджолами скаржиться вся вулиця у приватному секторі. Люди кажуть, що комахи регулярно кусають дорослих і дітей. На фірмі від журналістів поховалися всі, окрім самих бджіл. Не відкривають власники дверей і правоохоронцям. Напад бджолиного рою ті кваліфікували як тілесні ушкодження, завдані з необережності. Тепер слідчі хочуть дослідити умови утримання бджіл і з’ясувати, які саме правила були порушені.

Кореспондент ТСН Мар’я Уманська