Домой / Україна / Гройсман пояснив, як отримати гроші за економію субсидій

Гройсман пояснив, як отримати гроші за економію субсидій

Гройсман пояснив, як отримати гроші за економію субсидій

Громадянам потрібно звернутися в Управління соціального захисту.

Глава Кабінету Міністрів України Володимир Гройсман розповів, як отримати компенсацію зекономлених субсидій.

Відео зі зверненням прем’єр-міністра розміщене на його сторінці  в Facebook.

Гройсман, зокрема, нагадав, що восени 2016 року обіцяв знайти механізми компенсації економії, яку українці забезпечили під час опалювального сезону.

«І таке рішення вже є. 1,5 млн. родин, які використовували газ та електроенергію для опалення своїх помешкань і забезпечили економію у цьому опалювальному сезоні, отримають реальну компенсацію у розмірі до 700 грн готівкою. Як її отримати, розповідаю у своєму відеоблозі», — написав Гройсман.

За його словами, щоб отримати компенсацію потрібно від першого липня до першого вересня 2017 року звернутися в Управління соціального захисту.

«Що дуже важливо, важливо, щоб ви звернулися листом до Управління соціального захисту, де повідомили про таку економію, для вас буде зроблений обов’язково перерахунок і ви готівкою отримаєте ці кошти в свій сімейний бюджет. Це потрібно зробити з першого липня до першого вересня цього року, і така компенсація стане абсолютною реальністю», — розповів прем’єр. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабмін вирішив частково монетизувати субсидії. 1,5 млн українських сімей мають отримати суми до 700 грн, які вони заощадили на субсидіях. Повністю систему монетизації субсидій на оплату житлово-комунальних послуг в Україні запустять лише через три-чотири роки

З 1 травня в Україні зростуть прожитковий мінімум та мінімальна пенсія

З 1 травня в Україні мають зрости прожитковий мінімум та мінімальна пенсія. Віце-прем’єр Павло Розенко заявив про підвищення мінімальної пенсії на 10%. Також українцям перерахують субсидії.

Новини по темі:  У "Борисполі" слідом за Трухановим затримали одного із його заступників