Домой / Україна / Зустрічай справжню Україну. Ентузіасти зняли альтернативне відео до «Євробачення»

Зустрічай справжню Україну. Ентузіасти зняли альтернативне відео до «Євробачення»

Зустрічай справжню Україну. Ентузіасти зняли альтернативне відео до "Євробачення"

Відео зібрало понад 60 тисяч переглядів. 

Група ентузіастів створила альтернативну презентацію України та Києва до «Євробачення-2017»

Відео «Meet the real Ukraine»  безкоштовно створила група телевізійників. У чесному промо поряд з кадрами видовищних пейзажів демонструють кадри війни.

«Ідеального світу не існує. Миру, де всі щасливі й усміхнені … Немає миру, в якому всі здорові. Де не кидають дітей. Де немає воєн і брехні … Так само, як і немає світу без краси, любові, щастя і правди … Світ, в якому є щось одне — нереальний і неповний. У ньому немає гармонії. Все, що однобоко — без гармонії. Все, що однобоко — неправдиво», — йдеться у коментарі творців до відео.

Автором ідеї та режисером виступила Наталя Пятигін, пише БЖ. Зняти свою версію відео вона вирішила, побачивши офіційне  промо Києва до Євробачення з мером Віталієм Кличком у головній ролі.

«Я розмістила у себе в Facebook пост з критикою команди мера. А потім думаю, критикуєш — пропонуй. Я створила групу в Facebook і написала багатьом своїм колегам і друзям, а слабо зробити нам щось для країни? Раз вже ми такі всі профі зібралися. За три тижні у мене не було жодної відмови «, — пояснила вона.

Проект вийшов абсолютно безкоштовним. 

Як повідомлялося раніше, Міністерство закордонних справ на своїй сторінці у соцмережі оприлюднило відео до «Євробачення», де показані особливості Києва. Про переваги столиці та її інфраструктуру розповідав мер, Віталій Кличко. Відео розкритикували у соціальних мережах. 

ТСН.ua у відповідь підготував свій варіант презентації Києва, який адресований безпосередньо меру місту, оскільки у ньому ми пригадали про головні муніципальні проблеми столиці. 

Новини по темі:  Завдяки відеофіксації затримано понятого, який викрав 20 тис грн під час обшуку