01.05.2017 88 Views

Колеса з грабарки і автодвигун. На Волині селянин власноруч побудував літак

Колеса з грабарки і автодвигун. На Волині селянин власноруч побудував літак

Запуск чоловік запланував на осінь.

Без креслень та схем волинський селянин уже 6 років будує власний літак — з поливної труби, коліс від тачки та автомобільного двигуна. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Змайстрував свій літак чоловік сам і назвав його «Рекотом». Так у селі Троянівка називають лелек — таке прізвисько дали й самому його творцю Андрію Сачуку. Він не конструктор, а столяр.

«Ось з таких частин він зроблений. Клеїться, сюда вставляється два лонжерони дерев’яних – от і все крило складене таким шляхом», — розповідає він.

Апарат поки що не літає, лише готується. Залишилося чоловікові лише відцентрувати літак. Вчився будувати повітряне судно він у журналах, а з появою Інтернету почав перевіряти, чи добре майструє.

Селянин шість років майстрував літак без допомоги авіаконструкторів

Без креслень та схем. З поливної труби, коліс від тачки та автомобільного двигуна. Політ запланував на осінь — після збору врожаю.

Пофарбував свого «лелеку» чоловік у кольори українського прапора.

«Патріот. Да й так і помалював», — пояснює він.

На свою мрію селянин витратив тисячу доларів, використовував усе, що міг знайти дешевше.

Його дружина Валентина переконана, що мрію забороняти не можна. За чоловіка вона боїться, але все одно допомагає.

«Вже три тканини він поміняв, ніяка не підходить – перша не підійшла, то я собі пошила постіль», — розповідає дружина Сачука, додаючи, що головне, аби в повітрі у літака нічого не відвалилося.

Сільський конструктор переконаний , що міг побудувати свого «Рекота» швидше, проте постійно відволікали господарські роботи. Але він вже вирішив, що виліт «лелеки» запланований на осінь, щойно викопає картоплю.

Кореспондент Наталія Слободян.

 

Як повідомлялося раніше, у Запоріжжі відновили унікальні козацькі кораблі віком кілька сотень років. Раритетну дюбель-шлюпку підняли з дна Дніпра. Археологи кажуть, що в річці частини судна збереглися пречудово, усі дошки – автентичні. 

Previous Морська свинка Елліот стала констеблем поліції в Новій Зеландії
Next Стаховський повернувся в топ-100 рейтингу тенісистів

You might also like

На Львівщині юнака засудили на 2,5 року за пропаганду комунізму у соцмережі

Львів'янин майже рік викладав на сторінці у Facebook матеріали з символікою та гаслами комуністичного режиму. Львівський суд призначив юнаку 2 років 6 місяців покарання за пропагування комуністичної ідеології у соцмережі.

На Полтавщині другу добу палає сміттєзвалище

Через сильне задимлення вогнеборці працювали у апаратах захисту органів дихання. У Полтавській області рятувальники другу добу ліквідовують пожежу на міському сміттєзвалищі. Про це повідомляє ДСНС. Зокрема, вчора, 28 травня, о

«Пробач і не шукай». Матір-зозуля з Львівщини написала записку після того, як здала дитя в камеру схову

Жінка не змогла пояснити свій вчинок правоохоронцям, а потім зникла. Матір, яка здала немовля у камеру схову на Львівщині, не змогла пояснити свій вчинок на допиті, а згодом і зникла