Домой / Україна / В Одесі активісти розфарбували меморіальну дошку Жукову на будівлі військкомату

В Одесі активісти розфарбували меморіальну дошку Жукову на будівлі військкомату

В Одесі активісти розфарбували меморіальну дошку Жукову на будівлі військкомату

Поліція відкрила кримінальне провадження за хуліганство.

У п’ятницю, 28 квітня, в Одесі активісти “громадської Ради безпеки” розмалювали червоною фарбою меморіальну дошку радянському воєначальнику Георгію Жукову, встановлену на будівлі військкомату.

Про це повідомляє “Думская”.

Це сталося біля таблички “Межа посту”, але варта ніяк не відреагувала на події, що відбуваються.

У зв’язку з цим поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 296 КК України (хуліганство).

Нагадаємо, в Одесі більше не буде проспекту Небесної сотні та вулиці Героїв Крут. 26 квітня депутати міськради повернули старі назви всім декомунізованим вулицям, провулкам та проспектам. Тепер частині вулиць повернуть старі назви, а частину переназвуть на честь відомих одеситів.

Приморський суд Одеси визнав незаконним рішення Одеської міськради щодо повернення декомунізованим вулицям старих назв. В ухвалі йдеться, що позивалися проти постанови міськради активісти з місцевої самооборони. Рішення одеських чиновників має бути скасоване, проте цю ухвалу ще можна оскаржити у апеляційному суді. 

Суд визнав незаконним рішення одеських депутатів про повернення вулицям старих назв

Приморський райсуд Одеси скасував нещодавнє рішення міськради. Тож проспект Небесної сотні та вулиця Героїв Крут з мапи міста не зникнуть. Під час акції проти російської агресії в Одесі сталася бійка. Коли учасники протесту навпроти генконсульства Росії співали гімн, з вікна автівки, що проїжджала повз, чоловік показав середній палець і нецензурно вилаявся.

Новини по темі:  Аварія в Харкові: на реабілітацію найважчої постраждалої може піти два роки