Домой / Україна / В Одесі суд визнав незаконним повернення радянських назв перейменованим вулицям

В Одесі суд визнав незаконним повернення радянських назв перейменованим вулицям

В Одесі суд визнав незаконним повернення радянських назв перейменованим вулицям

Активісти позивались до Одеської міськради.

Приморський суд Одеси визнав незаконним рішення Одеської міськради щодо повернення декомунізованим вулицям старих назв. Про це йдеться в ухвалі суду, яку отримала у своє розпорядження ТСН.

В ухвалі йдеться, що позивалися проти постанови міськради активісти з місцевої самооборони. У документі зазначається, що рішення одеських чиновників має бути скасоване, проте цю ухвалу ще можна оскаржити у апеляційному суді.

В Одесі суд визнав незаконним повернення радянських назв перейменованим вулицям

Нагадаємо в Одесі 26 квітня депутати міськради повернули старі назви всім декомунізованим вулицям, провулкам та проспектам. Частині вулиць вирішили повернути старі назви, а частину переназвати на честь відомих одеситів. Зокрема рішення стосується проспекту Небесної сотні та вулиці Героїв Крут.

Місцеві громадські активісти заявили, що обурені таким рішенням міськради і обов’язково оскаржать його у суді. Крім того СБУ закликала мера пам’ятати про закон про декомунізацію та не порушувати його норм.

СБУ вимагає скасувати рішення міськради Одеси, щодо повернення назв декомунізованим вулицям

Депутатська ухвала, твердять у СБУ, порушує законодавство й може призвести до загострення ситуації в місті. Рішенням міської ради напередодні зацікавилася прокуратура, через повернення радянських назв розпочала кримінальне провадження. А от депутати заявили, що провели опитування на своєму сайті і 75 % одеситів, начебто, не хочуть бачити в назвах одеських вулиць жодних змін.

Новини по темі:  Яким був день Ніка Вуйчича у Києві: залаштунки та зворушливі розмови з Вітвіцькою та Сенічкіним