Главная / Україна / «Ми бачимо достатню кількість дурнів з РФ». У МВС не бачать реальної загрози для зриву «Євробачення-2017»

«Ми бачимо достатню кількість дурнів з РФ». У МВС не бачать реальної загрози для зриву «Євробачення-2017»

"Ми бачимо достатню кількість дурнів з РФ". У МВС не бачать реальної загрози для зриву "Євробачення-2017"

Аваков заявив, що не допустить розхитування ситуації в Україні.

У міністерстві внутрішніх справ не бачать загроз для зриву міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2017»

Про це повідомляє прес-служба МВС із посиланням на заяву міністра Арсена Авакова.

«Готуємось як годиться. Думаю, що буде яскраве «Євробачення». Ми не бачимо загроз в Одесі, ні у Києві, ні в будь-якому іншому населеному пункті України. Але ми бачимо достатню кількість дурнів з РФ, які вважають, що зможуть розхитати ситуацію. Ми цього не дозволимо (їм зробити)», — наголосив глава МВС.

Аваков підкреслив, що правоохоронці готові застосувати силовий спосіб боротьби із провокаторами.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що Україна готова до проведення міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2017».  Гройсман підкреслив, що наразі питання отримання прибутку від проведення конкурсу перед Україною не стоїть. Стосовно ремонту станції метро «Лівобережна», який досі триває, прем’єр підкреслив, що «завершення всіх ремонтних робіт є справою честі для Києва».

Відкриття фан-зони «Євробачення-2017» на Софійській площі планується на 30-те квітня, сцена конкурсу вже готова. Мер Києва Віталій Кличко вже перевірив готовність міста до проведення музичної першості. Київ буде готовим до «Євробачення» – уже до кінця цього тижня. Тих, хто не впорається – звільнять, заявив столичний голова. 

Супервайзер «Євробачення» в Україні підкреслив, що творча команда випереджає заплановану підготовку на півдня. 

У Києві відкрилася фотовиставка про історію "Євробачення"

Легендарні кадри нагородження «Абби», сльози радості Селін Діон та «дикі танці» Руслани — у Києві відкрилася перша фотовиставка про історію «Євробачення». Відвідати фотовиставку можна до 18 травня за адресою вулиця Спортивна, 1а.

Новини по темі:  У командуванні Повітряних сил підтвердили зникнення документа з державною таємницею