30.04.2017 113 Views

«Перша приватна броварня» буде розливати Krusovice та випустить сидр

"Перша приватна броварня" буде розливати Krusovice та випустить сидр

Новини компаній

"Перша приватна броварня" отримала дозвіл від концерну Heineken на ліцензійний розлив пива Krusovice. 

Крім того, вже цього літа компанія виходить на ринок сидрів та запускає виробництво хард-лимонадів.

Про ці та інші плани «Першої приватної броварні» розповів власник та СЕО компанії Андрій Мацола в своєму інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

«В цьому році ми отримали ліцензію від концерну Heineken на виробництво Krusovice і через місяць почнемо випуск цього легендарного чеського пива», – розповідає Андрій Мацола. Нагадаємо, що з 2015 року «Перша приватна броварня» варить по ліцензії цього концерну пиво «Heineken». Переговори велися з 2012 по 2015 рік, як результат, в 2015 році «Перша приватна броварня» стала четвертою компанією в світі, яка отримала ліцензію від Heineken, при цьому не будучи власністю концерну. Для прикладу, в США й сьогодні це пиво возять з Голландії.

Не дивлячись на те, що ринок пива в Україні впав на 7,5% в 2016 році, а за три місяці 2017 – ще на 5%, компанія продовжує нарощувати виробничі потужності. «Минулого року потужності нашого заводу у Львові виросли на 30%, в цьому році ми плануємо додати ще 15%», – підтверджує Андрій Мацола.

Завод «Першої приватної броварні» в Радомишлі (Житомирська область) почне розлив пива в банку 0, 44 та 0,5 л.  Сьогодні частка покупки продукту в банці складає всього 6% від загального об’єму. Однак, Андрій Мацола вважає, що цей ринок досить перспективний. В його планах зайняти близько 10% сегменту. Крім цього, вже на початку літа компанія виходить на ринок сидрів та запускає виробництво хард-лимонаду в Радомишлі.

Нагадаємо, «Перша приватна броварня» сьогодні здійснює управління 2-ма пивзаводами – у Львові та в Радомишлі, сумарна потужність яких в 2017 році  становитиме 2,5 млн гл в рік.

Previous "Наді мною завжди знущались". Фітнес-зірка збирає тисячі юзерів завдяки своєму пишному тілу
Next Президентські перегони у Франції: Макрон отримав потужну підтримку

You might also like

Мер Миколаєва про втечу від поліції: Я – супермен

Міський голова не розкрив секрет, як саме "випарувався" з кабінету перед візитом слідчих. Очільник Миколаєва Олександр Сєнкевич утік зі свого кабінету, ховаючись від поліції. Така інформація з’явилася в місцевих інтернет-виданнях,

Поліція на Кіровоградщині інсценізувала вибух, щоб спіймати кілерів

Організатором злочину виступив 32-річний громадянин. Вибух авто на Кіровоградщині був інсценований для того, щоб викрити організатора замовного вбивства. Про це повідомляє сектор комунікації поліції Кіровоградської області. Поліцейські інсценували скоєння тяжкого

В Одесі затримали іноземця, який організував канал переправлення мігрантів до Європи через Україну

Спецоперацію з викриття та затримання зловмисника провели прикордонники спільно з Нацполіцією і міграційною службою. У суботу, 13 травня, в Одесі правоохоронці затримали громадянина Афганістану, який протягом тривалого часу організовував канал