30.04.2017 777 Views

Майже 2 мільйони українців потребують психіатричної та наркологічної допомоги – МОЗ

Майже 2 мільйони українців потребують психіатричної та наркологічної допомоги - МОЗ

Рівень споживання алкоголю та кількість самогубств в Україні є дуже високими.

В Україні щонайменше 1,7 млн українців потребують психіатричної та наркологічної допомоги.

Про це, посилаючись на офіційні дані, повідомили у прес-службі Міністерства охорони здоров’я.

“На початок 2016 року в системі охорони здоров’я було зареєстровано 1,7 млн жителів України, які потребували психіатричної та наркологічної допомоги. Це майже 4% від усього населення країни”, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що у структурі психічних розладів у 2015 році найпоширенішими були розлади психіки та поведінки внаслідок вживання алкоголю та наркотичних речовин (58,41% усіх зареєстрованих випадків).

“Порушення здоров’я пов’язані зі стресом, невротичні та соматоформні розлади становили 8,9%, розлади настрою – 1,8%”, – додали у міністерстві, зауваживши, що серед осіб із розладами психіки та поведінки 62,7% становили особи працездатного віку.

За даними ВООЗ, показник глобального тягаря захворювань для психічних розладів у 2004 році становив 13%, а в 2020 році – сягне 15%. Найвищим цей показник є для країн Східної Європи, до яких належить і Україна.

Водночас наголошується, що рівень самогубств у цих країнах є особливо високим, а рівень споживання алкоголю надвисоким і продовжує зростати.

Нагадаємо, раніше у МОЗ вигадали пакети, які допоможуть перейти на платну медицину. Безкоштовними залишиться тільки частина послуг лікарів.

Новини по темі:  Не можна далі затягувати. Порошенко попросив Верховну Раду проголосувати медичну реформу
Previous Кожен десятий пасажир займався сексом у аеропорту перед вильотом
Next Громадянські права, фінанси та Ірландія: у ЄС назвали головні теми щодо виходу Британії

You might also like

Під час футбольного матчу в Харкові оголена дівчина грудьми протестувала проти Ердогана

Нині відбувається матч між збірними України та Туреччини. У Харкові під час початку футбольного матчу між збірними України та Туреччини, під час виконання гімну України, на поле вибігла оголена активістка

В Ужгороді невідомі екскаватором рознесли історичну будівлю, у Мережі б’ють на сполох

Прокуратура відкрила кримінальне провадження тільки після повідомлень у соцмережах. В Ужгороді зруйнували історичну будівлю. Це обурило мешканців міста, вони вимагають покарання винних. Після того, як подія набула розголосу, прокуратура

У Дніпрі невідомі просто з вулиць поцупили сім пам’ятників-барельєфів

Інші пам'ятники почали ретельніше охороняти. Пам’ятники-барельєфи з бронзи, які на “чорному ринку” коштують десятки тисяч гривень, зникли з вулиць Дніпра. Але краєзнавці підозрюють, вивозять їх не на брухт. Ще звечора