Домой / Україна / Аеропорт «Бориспіль» отримав найсучаснішу пожежну машину перед «Євробаченням»

Аеропорт «Бориспіль» отримав найсучаснішу пожежну машину перед «Євробаченням»

Аеропорт "Бориспіль" отримав найсучаснішу пожежну машину перед "Євробаченням"

Із новою технікою летовище стало значно безпечнішим.

Аеропорт «Бориспіль» випробував нове аеродромне пожежне авто, котре покликане убезпечити гостей «Євробачення» від надзвичайних ситуацій на летовищі. Подібні машини вже мають у своєму розпорядженні провідні аеропорти світу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Новопридбана машина помітно швидша за ті, котрі купували перед початком Євро-2012. Для випробувань підпалили макет літака – фюзеляж і двигун. На час навчань роботу летовище не переривали – літаки продовжували злітати та сідати. Нова пожежна машина змогла продемонструвати свої сильні сторони в найбільш наближених до реальної ситуації умовах.

Аеропорт "Бориспіль" випробував нове аеродромне пожежне авто

Все — для безпеки глядачів «Євробачення». Подібні пожежки мають всі найрозвинутіші аеропорти світу. Їх наявність є обов’язковою для безпеки пасажирів.

Лобове скло цього авто витримує температуру до двох тисяч градусів, а дах кабіни може витримати навіть падіння вантажу до чотирьох тонн. Під час реальної пожежі машина може під’їхати якомога ближче до вогню, а запас води в 9 тонн робить її конкурентам щонайменше двох машин старого зразка.

Пожежний рятівник «Борисполя» Орлін Стайков за 13 років роботи пережив не одну аварійну ситуацію, але літака, та ще й з пасажирами, ніколи не гасив. Попри нову потужну техніку він сподівається, що цей «нуль» у його графі ліквідованих проблем так і залишатиметься, а літаки горітимуть лише під час навчань.

Кореспондент ТСН Валентина Доброта

Новини по темі:  У Києві з вікна 14-го поверху через нерозділене кохання вистрибнула дівчина