Домой / Україна / Сім’ї воїнів АТО потрапили в польові умови життя на Чернігівщині

Сім’ї воїнів АТО потрапили в польові умови життя на Чернігівщині

Сім'ї воїнів АТО потрапили в польові умови життя на Чернігівщині

У військовому містечку зникло світло.

Тиждень без світла провели дружини та діти учасників АТО у військовому містечку у Гончарівську на Чернігівщині. Люди змушені грітися біля вогнищ і готувати на вулиці їжу через аварію електричних мереж, ідеться в сюжеті ТСН.16:45.

Жителі гуртожитку розповідають, що спати доводилося під трьома ковдрами, а діти вдома ходять у зимових куртках і шапках, бо температура повітря в кімнатах не підіймається вище 10-12 градусів. “У нас ці полуночні пікніки тиждень, нема сил. Скільки вже мої дівчата будуть ходити по квартирі в шапці? Він там, я тут, і що він зробить? Нічого не зробить”, – нарікає дружина кіборга-танкіста Наталія Лисиченко.

Сім'ї АТОвців на Чернігівщині вже тиждень живуть без електрики

У військовому містечку у Гончарівську дружини бійців змушені готувати їжу на вулиці і грітися біля вогнищ. До гуртожитку не подають електрику через аварію. У кімнатах – 10-12 градусів.

Проблеми зі зникненням світла почалися від моменту вимкнення централізованого опалення. Фахівці припускають, що через масове використання обігрівачів мережа не витримала напруги. Щитова зайнялася – на щастя, вогонь встигли швидко ліквідувати вогнегасником. “Лічильник повністю вигорів”, – констатував електрик.

Ремонтники пояснюють, що міняти доведеться все, включно з лічильниками і трансформаторами. Нове обладнання обіцяють дібрати більш потужне, аби запобігти повторенню цієї ситуації. Однак на роботи знадобиться не один день. Єдине, що наразі втішає жителів гуртожитку, це прогноз погоди – синоптики анонсують потепління, а отже в оселях стане більш комфортно і без електрики та обігрівачів.

Кореспондент ТСН Алла Скорик

Новини по темі:  Адвокат нацгвардійця Марківа зібрав свідчення на підтвердження необґрунтованості звинувачення - Аваков