Домой / Україна / В ток-шоу «Право на владу» говоритимуть про зміни на політичній арені Європи

В ток-шоу «Право на владу» говоритимуть про зміни на політичній арені Європи

В ток-шоу "Право на владу" говоритимуть про зміни на політичній арені Європи

Хто ймовірний кандидат на пост Президента ПАРЄ та чого чекати від виборів у Франції — теми для дискусії сьогодні.

Сьогодні, 27 квітня, о 23:00 у суспільно-політичному ток-шоу «Право на владу» гості та експерти говоритимуть про зміни гравців на політичній арені в Європі та їх вплив на ситуацію в Україні.

Після гострих дискусій та тиску на голову Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунта з боку депутатів ПАРЄ щодо його візиту до Сирії разом з делегацією депутатів Держдуми Росії, Аграмунт погодився залишити посаду. Проте, коли саме скандальний політик залишить посаду, хто ймовірний кандидат на пост Президента ПАРЄ, та яких наслідків слід очікувати Україні після зміни голови – спробують відповісти гості та експерти.

Чого очікувати від другого туру президентських виборів у Франції, в якому за «крісло» боротимуться центрист і ліберал Еммануель Макрон та голова праворадикальної партії «Національний фронт» Марін Ле Пен. В студії програми обговорять розстановку сил, вектор руху, та як результати виборів вплинуть на подальший політичний напрямок Європи.

Також гості й експерти програми говоритимуть про безвіз для України й те, який шлях був пройдений задля його отримання.

Гості студії «Право на владу»: Ірина Геращенко — Перший заступник Голови Верховної Ради України, Ігор Гузь — народний депутат, «Народний фронт», заступник голови комітету у закордонних справах, Тарас Батенко — народний депутат, міжфракційне об’єднання «УКРОП», та експерти Богдан Яременко, Євгенія Руденко й Олег Волошин.

На прямому зв’язку зі студією до обговорення долучиться Дмитро Кулеба — Постійний представник України при Раді Європи.

«Право на владу» виходить в прямому ефірі телеканалу 1+1 щочетверга о 23:00. Ведучі ток-шоу «Право на владу» — Наталія Мосейчук та Сергій Іванов.

Новини по темі:  Донька бойовика Корнета зникла з харківського університету після викриття журналістами