Домой / Україна / МЗС не виключає, що до вандалізму на польському кладовищі причетна третя країна

МЗС не виключає, що до вандалізму на польському кладовищі причетна третя країна

МЗС не виключає, що до вандалізму на польському кладовищі причетна третя країна

Організатори акції мали на меті зірвати заходи, присвячені річниці операції "Вісла".

МЗС України не виключає, що вандалізм на польському кладовищі може бути провокацією третьої країни, йдеться у ТСН.16:45.

Напередодні польські націоналісти розібрали надгробний пам’ятник воїнам УПА неподалік Перемишля. Поліція в акцію не втручалася, оскільки сільський голова начебто дії націоналістів схвалив. Організатори акції не приховували, що мають на меті зірвати заходи, присвячені 70-й річниці акції “Вісла”, під час якої 140 тисяч українців депортували з південно-східної Польщі на Північ та Захід країни.

“Безперечно ми засуджуємо провокацію напередодні акції “Вісла”, можливо, для того аби відвернути увагу від цієї акції. Проведемо консультації з польською стороною найближчим часом, сподіваємося на неупереджене розслідування цих акцій”, – повідомила речниця МЗС України Мар’яна Беца.

Нещодавно було опубліковано нові архівні документи, які підтверджують насильницьке переселення українців.

Вандалізм на польському кладовищі може бути провокацією третьої країни

Цього не виключає МЗС України. Напередодні польські націоналісти розібрали надгробний пам’ятник воїнам УПА неподалік Перемишля. Сільський голова начебто дії націоналістів схвалив. Організатори акції не приховували, що мають на меті зірвати заходи, присвячені 70-ій річниці акції “Вісла”.

Новини по темі:  Українці хочуть слухати пісні рідною мовою – Порошенко