Домой / Україна / У Києві підполковника Нацгвардії упіймали на хабарі за “оренду” гвардійців

У Києві підполковника Нацгвардії упіймали на хабарі за “оренду” гвардійців

У Києві підполковника Нацгвардії упіймали на хабарі за "оренду" гвардійців

Затриманий отримав 15 тисяч доларів.

На хабарі у 15 тисяч доларів у Києві заскочили підполковника Нацгвардії, йдеться у ТСН.16:45.

41-річний начальник служби квартирно-експлуатаційного відділу однієї з частин відряджав підлеглих охороняти приватні склади. СБУ та військова прокуратура затримали його у момент, коли підприємець передавав за це офіцеру гроші.

Суму під час затримання вилучили, вдома у підполковника знайшли ще три з половиною тисячі доларів. Проти підозрюваного відкрили кримінальне провадження.

“За вчинення цього злочину військовослужбовцю загрожує позбавлення волі від 7 до 10 років з позбавлення прав обіймати посади та з конфіскацією майна. На цей час він знаходиться в ізоляторі тимчасового утримання, йому вже повідомлено про підозру і сьогодні буде вручено і передано до суду клопотання про обрання йому запобіжного заходу”, – повідомили у військовій прокуратурі.

У Нацгвардії кажуть, що в момент взяття хабара й затримання офіцер був у відпустці. Проте запевнили, що сприятимуть слідству. І вже почали внутрішню перевірку.

“У випадку потреби надання якоїсь інформації, яка прискорить проведення розслідування або зробить його більш якісним, ми готові її надати. Якщо суд визнає його винним, служити він точно не буде”, – запевнив речник Нацгвардії.

Новини по темі:  Іноземець намагався вивезти з України шаблю та нагороди за Першу світову війну