Домой / Україна / Прокуратура порушила справу проти одеських депутатів за “пропаганду нацистського режиму”

Прокуратура порушила справу проти одеських депутатів за “пропаганду нацистського режиму”

Прокуратура порушила справу проти одеських депутатів за "пропаганду нацистського режиму"

Наразі ведеться досудове розслідування.

Прокуратура сьогодні, 27 квітня, відкрила кримінальне провадження за фактом скасування Одеською міською радою рішення про декомунізацію низки вулиць.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Одеської області.

“Так, у прийнятому рішенні вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого статтею “Виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів”, – йдеться у повідомленні.

Наразі досудове розслідування доручено СУ ГУ НП в Одеській області.

Нагадаємо, в Одесі більше не буде проспекту Небесної сотні та вулиці Героїв Крут. Депутати міськради повернули старі назви всім декомунізованим вулицям, провулкам та проспектам.

Тепер частині вулиць повернуть старі назви, а частину переназвуть на честь відомих одеситів. Місцеві громадські активісти заявили, що обурені таким рішенням міськради і обов’язково оскаржать його у суді.

В Одесі депутати повернули старі назви декомунізованим вулицям

Відтак на мапу міста повернувся проспект Маршала Жукова та вулиця Гайдара. Рішення про перейменування ухвалював тодішній голова Одеської облдержадміністрації Михеїл Саакашвілі. Однак міські депутати провели опитування на своєму сайті і стверджують, що 75 % одеситів не схвалили новацій. Активісти готуються оскаржувати таке рішення.

Новини по темі:  Українські хактивісти роками використовували "діру" сайту Міноборони РФ, знайдену після загибелі пілота у Сирії