28.04.2017 80 Views

У Полтаві пастора релігійної організації запідозрили в утриманні в неволі 40 осіб — ЗМІ

У Полтаві пастора релігійної організації запідозрили в утриманні в неволі 40 осіб - ЗМІ

Людей утримували силою нібито для "лікування".

Пастора полтавської церкви «Нове покоління» запідозрили у причетності діяльності громадської організації, з вини якої понад 40 людей тримали в неволі під виглядом «лікування» від залежностей.

Про це повідомляє «Полтавщина».

У «Нового покоління» є обласна філія в Полтаві. На офіційному сайті полтавського відділення, позначеного як реабілітаційний центр, є фотографії кімнат, у яких живуть «пацієнти». Кухня центру співпаде з тією, фото якої опублікувала прокуратура. Також на сайті вказано контактний телефон пастора церкви «Нове покоління» Олега Пуримова. За цим номером ідентифікується його сторінка в Однокласниках. Зазначений на ній вік збігається з інформацією поліції: керівником полтавського обласного філіалу організації був 39-річний місцевий житель.

Нагадаємо, 31 березня в СБУ повідомили, що на Чернігівщині викрили зловмисників, які під прикриттям центру реабілітації наркозалежних захопили хворих людей і застосовували до них тортури.

Організатори «бізнесу» приймали замовлення на примусове «лікування» у так званому реабілітаційному центрі людей, які, на думку їхніх родичів або знайомих, які страждають від наркотичної, алкогольної або іншій залежності.

Члени угруповання виїжджали в «замовних» і під психологічним тиском змушували їх вирушати на «лікування». У разі відмови потерпілих все одно доставляли в реабілітаційний центр, але вже проти їх волі, насильно.

З лікувального центру для наркозалежних у Косачівці осіб батьки забирають своїх дітей

Напередодні правоохоронці викрили банду злочинців, що утримували у неволі та примушували працювати наркозалежних осіб. Центр проіснував 13 років і перетворився на катівню.

Previous У двір до американської родини вдерся 90-кілограмовий алігатор
Next Олег Гусєв погодився очолити профспілку футболістів України

You might also like

Порошенко і Турчинов закликають вшанувати пам’ять жертв масових політрепресій в Україні

Сьогодні, 21 травня, в Україні відзначають 80-ті роковини масових репресій з боку тоталітарного режиму. Президент України Петро Порошенко та секретар РНБО Олександр Турчинов звернулися до українців з проханням вшанувати пам’ять

Дитячий табір «Артек-Буковель» розширюється на Австрію

Маленьким українцям обіцяють подорож до Відня. День захисту дітей відзначили на Прикарпатті. Майже півтисячі юних відпочивальників «Артек-Буковелю» випустили в небо голубів і сотні повітряних кульок, ідеться в сюжеті ТСН.19:30. До

Сім’ї воїнів АТО потрапили в польові умови життя на Чернігівщині

У військовому містечку зникло світло. Тиждень без світла провели дружини та діти учасників АТО у військовому містечку у Гончарівську на Чернігівщині. Люди змушені грітися біля вогнищ і готувати на вулиці