27.04.2017 88 Views

Обдурені вкладники ледь не вчинили самосуд над забудовником

Обдурені вкладники ледь не вчинили самосуд над забудовником

Люди вже знайшли нового інвестора, який готовий закінчити довгобуд упродовж року.

Просто у залі суду вкладники намагалися з’ясувати стосунки із забудовником, який 12 років тому узяв гроші в одеситів на зведення багатоповерхівки і не добудував її, йдеться в ТСН.12.00.

Вже два роки пайовики судяться із забудовником, аби інший інвестор зміг завершити довгобуд. Чергове засідання не відбулося – суддя взяв самовідвід з процесуальних причин. Але обдурені вкладники змогли віч-на-віч зустрітися з людиною, яка узяла їхні гроші.

Обуренню вкладників немає меж. Вони віддали цій людині близько десяти мільйонів доларів – усі свої заощадження, дехто набрав боргів та кредитів. Першу чергу будинку мали здати 10 років тому. Однак і дотепер там лише бетонна коробка.

“Багато людей вже пішли з життя за цей час – люди похилого віку, хворі діти. У багатьох пайовиків, які чекають цих квартир, люди десятки років на знімних квартирах”, – розповідає один з вкладників.

Поруч із довгобудом за цей час виросло кілька десятків багатоповерхівок. Підприємство, яке мало зводити житловий комплекс, на межі банкрутства. Урятувати його може лише санація – спеціальна процедура, яка має оздоровити фірму. Інакше все майно піде “з молотка”.

“Ми не хочемо допустити переходу до банкрутства. Бо якщо розпродадуть з молотка майно, то більшість залишиться без квартир і грошей, які вони платили”, – розповідає адвокат.

Однак санацією фірми керує її ж колишній директор Віктор Гурін. Саме йому 12 років тому люди віддали свої гроші. Вкладники йому не вірять.

Люди вже знайшли нового інвестора, який готовий закінчити довгобуд упродовж року. Однак спочатку треба позбутися старого забудовника. Адже з ним, переконують вкладники, жодна будівельна компанія в місті працювати не хоче. Саме тому зневірені люди і пішли до суду, який затягнувся вже на 2 роки.

Новини по темі:  Дивіться онлайн виступ людини-легенди Ніка Вуйчича на Хрещатику
Previous Газпром зажадав від Нафтогазу ще 5 млрд доларів
Next Прем'єр-ліга визначилася з форматом чемпіонату

You might also like

Відірвані пальці та забійні рани. Двоє хлопців-металошукачів підірвалися на закинутому заводі

Життю хлопців уже нічого не загрожує. У суботу, 6 травня, після обіду в покинутому приміщенні колишнього заводу в селі Красна Поляна Великоновосілківського району на Донеччині четверо хлопців шукали метал. Один

Заступник секретаря РНБО пояснив, чому вирішив взяти на поруки Павловського

Заступника міністра оборони підозрюють у розтраті. Заступник секретаря РНБО Олег Гладковський  вирішив взяти на поруки підозрюваного у розтраті заступника міністра оборони Ігоря Павловського, бо той зарекомендував себе як “свідомий громадянин

Юна героїня: на Вінниччині 11-річна дівчинка із води врятувала дошкільня

Хлопці відмовились допомагати дитині.   На Вінниччині смілива школярка врятувала 6-річну дівчинку. Настя Муха, якій самій лише 11 років, прийшла на річку Савранка, рятуватися із друзями від спеки. Про це