Домой / Україна / Новообрана головна люстраторка розповіла, чим займеться на посаді

Новообрана головна люстраторка розповіла, чим займеться на посаді

Новообрана головна люстраторка розповіла, чим займеться на посаді

Задорожна обіцяє докласти максимум зусиль для подальшої реалізації закону "Про очищення влади".

Обрана під час конкурсу на посаду директора Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції Анастасія Задорожна розповіла, чим займеться на цій роботі.

Про це повідомляє Інтерфакс Україна.

“Наразі робота з реалізації закону про очищення влади вже показала результати. Велика частина перевірки по чиновниках вже завершена, закон України працює як фільтр щодо претендентів на посади в держслужбі, в органах державної влади”, – сказала вона.

За її словами, наразі до реєстру внесено відомості щодо 935 осіб.

“Актуальними залишаються такі напрями роботи департаменту, як ведення судових справ… Ведеться моніторинг нормативно-правових актів з метою виявлення і усунення можливих колізій”, – сказала Задорожна.

Також вона повідомила, що вже вже представлені 70 подань на звільнення суддів.

“У своїй подальшій діяльності докладу максимум зусиль для подальшої реалізації норм закону про очищення влади, разом з командою департаменту з питань люстрації і членами новоствореної громадського ради”, – запевнила переможниця конкурсу.

Говорячи про саму перемогу на конкурсі, вона зауважила, що ще є 10 днів на оскарження результатів конкурсу іншими кандидатами. 

Вона додала, що в департаменті з питань люстрації Міністерства юстиції працює вже більше року.

Нагадаємо, посаду директора Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції отримала Анастасія Задорожна. Її заступником – начальником відділу правового забезпечення та науково-аналітичної роботи було обрано Олександру Чіковані. 

Анастасія Задорожна була в. о. Департаменту з питань люстрації міністерства юстиції України. До цього вона працювала у відділі правового забезпечення та науково-аналітичної роботи цього департаменту. 

Новини по темі:  Масштабна ДТП у Луцьку: госпіталізовано 10 людей