26.04.2017 76 Views

Новообрана головна люстраторка розповіла, чим займеться на посаді

Новообрана головна люстраторка розповіла, чим займеться на посаді

Задорожна обіцяє докласти максимум зусиль для подальшої реалізації закону "Про очищення влади".

Обрана під час конкурсу на посаду директора Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції Анастасія Задорожна розповіла, чим займеться на цій роботі.

Про це повідомляє Інтерфакс Україна.

«Наразі робота з реалізації закону про очищення влади вже показала результати. Велика частина перевірки по чиновниках вже завершена, закон України працює як фільтр щодо претендентів на посади в держслужбі, в органах державної влади», — сказала вона.

За її словами, наразі до реєстру внесено відомості щодо 935 осіб.

«Актуальними залишаються такі напрями роботи департаменту, як ведення судових справ… Ведеться моніторинг нормативно-правових актів з метою виявлення і усунення можливих колізій», — сказала Задорожна.

Також вона повідомила, що вже вже представлені 70 подань на звільнення суддів.

«У своїй подальшій діяльності докладу максимум зусиль для подальшої реалізації норм закону про очищення влади, разом з командою департаменту з питань люстрації і членами новоствореної громадського ради», — запевнила переможниця конкурсу.

Говорячи про саму перемогу на конкурсі, вона зауважила, що ще є 10 днів на оскарження результатів конкурсу іншими кандидатами. 

Вона додала, що в департаменті з питань люстрації Міністерства юстиції працює вже більше року.

Нагадаємо, посаду директора Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції отримала Анастасія Задорожна. Її заступником – начальником відділу правового забезпечення та науково-аналітичної роботи було обрано Олександру Чіковані. 

Анастасія Задорожна була в. о. Департаменту з питань люстрації міністерства юстиції України. До цього вона працювала у відділі правового забезпечення та науково-аналітичної роботи цього департаменту. 

Previous Зворушлива зустріч: Єлизавета ІІ познайомилася з восьмимісячним слоненям, названим на її честь
Next Медведчук розкритикував натяки Гройсмана на недостатність повноважень

You might also like

Чубаров розповів про «очищення» Криму після повернення туди української влади

За словами Чубарова, першими "обов'язково втечуть всі ці гобліни, які зрадили Україну".  Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров вважає, що після того, як Крим повернеться під контроль України, з його території

Правоохоронці затримали очільника «тітушок», які били АТОвтців у Дніпрі

У чоловіка — кримінальне минуле.  Силовики Дніпропетровської області затримала чоловіка, який керував «тітушками» під час інциденту 9 травня у Дніпрі. Про це повідомив речник Нацполіції Ярослав Тракало, — «Українська правда».

Amnesty International закликала звільнити затриманих за символіку СРСР, в уряді обурилися

В організації фактично розкритикували закон, який забороняє використання георгіївських стрічок, прапорів СРСР та інших тоталітарних символів. Міжнародна правозахисна організація Amnesty International в Україні закликала українську владу звільнити всіх учасників акцій,