Домой / Україна / У Дніпрі суворо покарали дорожників, які вкладали асфальт у калюжі

У Дніпрі суворо покарали дорожників, які вкладали асфальт у калюжі

У Дніпрі суворо покарали дорожників, які вкладали асфальт у калюжі

З фірмою розірвано договори та змушено перекласти асфальт у належний спосіб і за власні гроші.

У Дніпрі підрядника позбавили усіх замовлень та грошей за асфальтування калюж на дорозі. Фірма потрапила в чорний список мерії під номером один, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Такою жорсткою стала реакція керівництва міста на відео, поширене очевидцями з одного зі спальних районів Дніпра. На ньому видно, як ремонтники просто у воду засипають асфальт. Перевірка підтвердила кричуще порушення технології, бо асфальт одразу захолонув у воді та втратив свої властивості. Його розбивали вже перші машини, котрі їхали дорогою.

Як з’ясувалося, ремонт виконувала приватна компанія, якій генпідрядник доручив свою роботу. Наразі всі замовлення для цієї фірми місто скасувало, а про якість роботи сповістили інші територіальні громади. Керівники підприємства пояснили мерії, що просто поспішали встигнути зробити обіцяне у визначені терміни. Однак таке пояснення не задовольнило градоначальників. “Не врятує ніхто! Будемо бити по руках! Асфальт, який був укладений у калюжу, буде демонтований повністю. І за гроші генпідрядника перекладений заново”, – запевнив заступник міського голови Михайло Лисенко.

За асфальтування калюж у Дніпрі підрядника позбавили усіх замовлень та грошей

І внесли на майбутнє у чорний список під номером один. Так мерія відреагувала на відео, що відзняли очевидці у спальному районі міста. На ньому видно, як ремонтники просто у воду засипають асфальт. Туди виїхали представники технагляду і підтвердили: це кричуще порушення технології.

Новини по темі:  Гройсман: Вибухи на складах у Калинівці практично припинились