Главная / Україна / На Рівненщині в котлі жахливо обгорів півторарічний хлопчик

На Рівненщині в котлі жахливо обгорів півторарічний хлопчик

На Рівненщині в котлі жахливо обгорів півторарічний хлопчик

Рідні тепер потребують допомоги в порятунку життя маляти.

Півторарічний хлопчик ледь не згорів живцем на Рівненщині. Дитину госпіталізували з опіками 40% шкіри, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Мати Світлана Кур’ят розповідає, що залишила хлопчика в спальні, а як він опинився на кухні та притулився до котла – не збагне. «Викупала, нагодувала, сів дивитися мультики. Сама пішла прибирати ванну. Чую – він плаче», — каже вона. Дитину побачила вже в полум’ї. «Я зривала кофтинку. Я його поклала на підлогу і руками почала тушити. А потім в такому шоці схопила рушник і просто накривала його. Просто бачила, як горіло лице моєї дитини в мене на очах», — зізнається жінка.

На Рівненщині прооперували півторарічного хлопчика, який ледь не згорів заживо

Вже охопленого полум’ям малюка мати побачила на кухні, хоч божиться, що залишала його у спальні. Як малюк потрапив туди і як притулився до котла, не збагне. Нині дитя у вкрай важкому стані у лікарні, у нього обпеченого 40% тіла.

Нині увесь перебинтований Владик у лікарняній палаті відходить від наркозу. Йому зробили першу операцію, медики називають стан малюка важким. «Мертві тканини ми позабирали, щоб не всмоктувалися в кров продукти розпаду. Наступний етап буде проводитися в середу», — пояснив завідувач опіковим відділення Рівненської обласної лікарні Олег Кирик.

Попереду ще не одна операція з обробки опіків і пересадки шкіри. Лікування, за прогнозами медиків, триватиме 3-4 місяці. Мама Владика перебуває у декреті, тато через безробіття поїхав працювати до Польщі. «Сім’ цілком благополучна. Вони дуже чекали цього синочка, просили Бога багато часу», — каже тітка Вікторія Кур’ят. Саме родичі зараз допомагають із витратами на лікування, однак їх коштів вистачить не на багато. За добу лише на медикаменти йде понад 2 тисячі гривень.

Новини по темі:  Діти-звірі. У Глевасі зграя підлітків заради розваги ледве не вбила студента

Мама хлопчика просить усіх небайдужих про допомогу. «Він в мене один. Просто хочу, щоб він жив, а далі неважливо. Світ не без добрих людей, нам уже допомагають добрі люди. Я вірю, що все буде добре. Просто, щоб молилися всі, щоб він жив», — плаче вона. Допомогти фінансово в лікуванні маленького Владика можна грошовим переказом на картку Приватбанка 5168 7555 3131 2557. Отримувачем буде Вікторія Валентинівна Кур’ят – тітка хлопчика.

Кореспондент ТСН Анна Махно