Домой / Україна / Сумчанин допоміг поліції на гарячому затримати інтернет-шахрая

Сумчанин допоміг поліції на гарячому затримати інтернет-шахрая

Сумчанин допоміг поліції на гарячому затримати інтернет-шахрая

Чоловік провчив афериста, який вже раніше був засуджений за пограбування.

У Сумах хлопець за допомогою порожньої коробки з-під побутової техніки вивів на чисту воду інтернет-шахрая, йдеться в ТСН.16.45.

Сумчанин вирішив продати свій телевізор. Покупець знайшовся швидко. Однак продавець відчув, що його хочуть ошукати. Звернувся у поліцію і всі разом пішли ловити афериста на гарячому.

У квартирі Олега повний гармидер, він ніяк не завершить ремонт. Через брак коштів і вирішив продати свій телевізор. На популярному сайті розмістив оголошення. Одразу знайшовся й покупець, який без торгу швидко перерахував на картку Олега 6500 гривень. Принаймні про це чоловік отримав повідомлення на телефон. Та все ж вирішив перевірити банківський рахунок, проте там було порожньо.

Зрештою, чоловік розгледів, що повідомлення відправлене зі звичайного номеру телефону. Олег зрозумів, що його хочуть ошукати. Але чоловік вирішив з покупцем зустрінеться. І провчить шахрая, замість телевізора принесе йому порожню коробку. Перед такою спецоперацією Олег розповів про імовірну аферу поліції. Усі вирушили ловити шахрая на «живця».

У Сумах хлопець за допомогою порожньої коробки вивів на чисту воду інтернет-шахрая

Молодий чоловік вирішив продати свій телевізор. Покупець знайшовся швидко. Однак продавець відчув, що його хочуть ошукати. Звернувся у поліцію, і всі разом пішли ловити афериста на гарячому.

В обумовлений час на місце зустрічі окрім покупця та продавця під’їхали й кілька екіпажів патрульної поліції. Вони чатували неподалік у засідці і мали зреагувати безпосередньо у момент передачі телевізора з рук в руки. Шахрай таки потрапив у пастку. Щойно поліз відкривати коробку від телевізора, як поруч уже були патрульні. Заскочений на гарячому злодій навіть не пручався.

Новини по темі:  Прикордонники з січня фіксуватимуть біометричні дані росіян та інших іноземців

Поліцейські з’ясували, затриманий вже був засуджений за пограбування. І підозрюється в низці подібних інтернет-шахрайств.

Олег задоволений, що допоміг вивести шахрая на чисту воду. Корбку з-під телевізора забрав додому, бо все ж хоче його продати. Чесним людям.