Домой / Україна / Царьову-молодшому суд відмовив у виселенні з будинку переселенців

Царьову-молодшому суд відмовив у виселенні з будинку переселенців

Царьову-молодшому суд відмовив у виселенні з будинку переселенців

Суд тривав два роки.

Суд відмовив сину екс-нардепа Царьова у виселенні переселенців з будинку його батька. Так сьогодні постановив Дніпровський районний суд, йдеться в ТСН.12.00. 

У маєток Царьова шість сімей зі Сходу в’їхали у червні 2014 року, одразу після того, як сам Царьов втік з України. Адвокати переселенців кажуть, дружина Царьова настільки боялася, що будинок пограбують, що уклала з людьми усну угоду про їхній в’їзд.

Переселенці мали стежити за будинком та сплачувати комунальні послуги. Усі домовленності мешканці виконували, кажуть їхні адвокати. Аж раптом син біглого Царьова захотів вигнати їх з будинку. Позов подав проти одного з переселенців. Справа тягнулась два роки, і сьогодні Царьову-молодшому суд відмовив. Це означає, переселенці житимуть у маєтку і надалі.

Суд відмовив сину нардепа-втікача Царьова у виселенні переселенців з будинку батька

Через суд він намагається виселити шість сімей переселенців з Донецької та Луганської областей. Вони оселились в маєтку Царьова влітку 2014-го відразу після втечі екс-регіонала з України. Його дружина нібито не заперечувала проти проживання родин у порожній будівлі. Втім вже 2015-го син екс-регіонала подав на переселенців до суду.

 

Новини по темі:  СБУ видворила російську пропагандистку Курбатову з України