24.04.2017 117 Views

Аеропорт «Київ» призупинив перемовини з Ryanair щодо польотів

Аеропорт "Київ" призупинив перемовини з Ryanair щодо польотів

Ryanair очікує, що аеропорт "Київ" знизить аеропортовий збір у середньому на 60-80%.

Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) тимчасово призупинив діалог з найбільшим європейським лоукостером Ryanair.

Про це заявив голова ради директорів аеропорту Денис Костржевський у інтерв’ю «Українським новинам».

За його словами, Ryanair очікує, що аеропорт «Київ» знизить аеропортовий збір у середньому на 60-80%. Однак в Україні цей збір є регульованим тарифом, в який входить вартість палива, опалення, зарплата персоналу та інше.

«Як можна надати 80% чи навіть 50% знижки від цієї ціни, якщо рентабельності в ній закладено всього близько 10%. Це економічно невигідно. Відповідно, висловлені компанією Ryanair очікування в частині надання знижки на аеропортове обслуговування докорінно не збігаються з нашою економічною моделлю роботи аеропорту. Саме з цієї причини ми і призупинили переговори», – заявив представник аеропорту.

Він додав, що у Ryanair  є європейський досвід отримання таких дешевих цін в аеропортах. Однак в Європі є державні дотації для аеропортів, а в Україні їх немає.

Аеропорт "Київ" призупинив перемовини з Ryanair щодо польотів

Нагадаємо, нещодавно Ryanair оголосила, що розпочне польоти зі Львова до Берліна у вересні через високий попит з боку українських споживачів.

15 березня ірландський лоукостер Ryanair оголосив про відкриття рейсів зі Львова до Кракова, Будапешта, Берліна, Вроцлава, Меммінгена, Лондона та Ейндховена. Із Києва авіакомпанія літатиме до Лондона, Манчестера, Стокгольма і Ейндховена. 

Previous Шампанське виявилося корисним для здоров'я
Next У Німеччині колишній суперник Меркель розпочав кар'єру коміка

You might also like

У трьох українських областях з’являться бетонні дороги

Наразі українські дороги слід ремонтувати і відновлювати до попереднього стану. Міністерство інфраструктури планує будівництво бетонних доріг в Дніпропетровській, Миколаївській та Одеській областях. Про це поінформував міністр Володимир Омелян, передає ЦТС.

У Харкові наркозалежний посварився з дівчиною і викинувся з 5-го поверху

Чоловік перебував на обліку в наркодиспансері і напередодні повернувся з лікування. У Харкові 27-річний чоловік випав з вікна квартири на 5-му поверсі і розбився на смерть. Про це повідомили у

Где провести выходные с семьей?

Безумный темп современной жизни не оставляет нам выбора. Чтобы оставаться на волне успеха необходимо больше времени уделять работе, совершенствовать навыки и приобретать новые знания. Не удивительно, что к концу рабочей