Домой / Україна / Аеропорт “Київ” призупинив перемовини з Ryanair щодо польотів

Аеропорт “Київ” призупинив перемовини з Ryanair щодо польотів

Аеропорт "Київ" призупинив перемовини з Ryanair щодо польотів

Ryanair очікує, що аеропорт "Київ" знизить аеропортовий збір у середньому на 60-80%.

Міжнародний аеропорт “Київ” (Жуляни) тимчасово призупинив діалог з найбільшим європейським лоукостером Ryanair.

Про це заявив голова ради директорів аеропорту Денис Костржевський у інтерв’ю “Українським новинам”.

За його словами, Ryanair очікує, що аеропорт “Київ” знизить аеропортовий збір у середньому на 60-80%. Однак в Україні цей збір є регульованим тарифом, в який входить вартість палива, опалення, зарплата персоналу та інше.

“Як можна надати 80% чи навіть 50% знижки від цієї ціни, якщо рентабельності в ній закладено всього близько 10%. Це економічно невигідно. Відповідно, висловлені компанією Ryanair очікування в частині надання знижки на аеропортове обслуговування докорінно не збігаються з нашою економічною моделлю роботи аеропорту. Саме з цієї причини ми і призупинили переговори”, – заявив представник аеропорту.

Він додав, що у Ryanair  є європейський досвід отримання таких дешевих цін в аеропортах. Однак в Європі є державні дотації для аеропортів, а в Україні їх немає.

Аеропорт "Київ" призупинив перемовини з Ryanair щодо польотів

Нагадаємо, нещодавно Ryanair оголосила, що розпочне польоти зі Львова до Берліна у вересні через високий попит з боку українських споживачів.

15 березня ірландський лоукостер Ryanair оголосив про відкриття рейсів зі Львова до Кракова, Будапешта, Берліна, Вроцлава, Меммінгена, Лондона та Ейндховена. Із Києва авіакомпанія літатиме до Лондона, Манчестера, Стокгольма і Ейндховена. 

Новини по темі:  У Чернівцях вирішили заборонити "Опоблок" і люструвати екс-регіоналів з комуністами