31.03.2017 124 Views

Окупаційна «влада Криму» до літа залишила за ґратами фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір»

Окупаційна "влада Криму" до літа залишила за ґратами фігурантів "справи Хізб ут-Тахрір"

Усі 5 апеляцій щодо подовження терміну ув'язнення були відхилені.

Підконтрольний окупаційній владі Кремля Верховний суд Криму не задовольнив апеляції п’ятьох фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір» щодо терміну утримування під вартою до 11 червня. Про це в коментарі QirimInfo розповів адвокат Узаіра Абдуллаєва Сергій Легостов.

За його словами, суд неналежним чином підготував справу до апеляційного розгляду, оскільки стороні обвинувачення та їхнім адвокатам апеляційні скарги були вручені тільки 27 березня.

Легостов також наголосив, що незважаючи на закон, яким передбачено очікування захисника в 5-денний термін, адвокат Семедляєва був відсутнім.

«Я вважаю, це порушує конвенційне право його підзахисного захищати себе за допомогою обраного ним захисника», – зазначив Легостов.

Також, він повідомив, що суд не бере до уваги наявність дітей і сімейне положення обвинувачених.

Нагадаємо, фігуранти «справи Хізб ут-Тахрір» Еміль Джемаденов, Узаїр Абдулаєв, Теймур Абдулаєв, Айдер Саледінов і Рустем Ісмайлов були затримані 12 жовтня 2016 року на території окупованого Криму за підозрою в причетності до організації «Хізб ут-Тахрір», яка вважається в Росії терористичною. 

Також раніше повідомлялось, що через те, що один з фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір» написав лист рідною кримсько-татарською мовою, російська окупаційна «влада» Криму перевела його до карцеру СІЗО.

Крім того, російська окупаційна влада помістила фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір» Айдера Саледінова та Рустема Ісмаїлова в психіатричну лікарню для проходження примусової психіатричної експертизи. За словами дружини одного з фігурантів, до них застосовують каральну медицину.

Previous Голова Волинської облради переконаний, що обстріл Консульства Польщі покликаний розсварити дві країни
Next Помер відомий радянський і американський вчений

You might also like

Чому найкраще худнути влітку: топ-3 мотиваційних причин

Привчайте себе до свіжих продуктів та прогулянок на свіжому повітрі. Улітку найкраще розпочинати вести здоровий активний спосіб життя. Сніданок з 1+1 підготував для вас топ-3 причин, чому треба братися за

У Дніпрі під час напівмарафону збирали гроші на протез ветерану АТО, який втратив руку на Донбасі

Чоловіку потрібно 100 тисяч гривень, щоб повернутися до боксу, яким займався до війни. У Дніпрі 2,5 тисячі людей із 11 країн світу взяли участь у INTERPIPE Dnipro Half Marathon на

Сезон кліщів: як уберегтися від паразитів та що робити у випадку укусу. Інфографіка

Саме кінець травня і червень є першою хвилею активності кліщів. Улітку все більше людей починають проводити вільний час на природі. Утім саме кінець травня і червень є першою хвилею активності