31.03.2017 42 Views

Окупаційна «влада Криму» до літа залишила за ґратами фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір»

Окупаційна "влада Криму" до літа залишила за ґратами фігурантів "справи Хізб ут-Тахрір"

Усі 5 апеляцій щодо подовження терміну ув'язнення були відхилені.

Підконтрольний окупаційній владі Кремля Верховний суд Криму не задовольнив апеляції п’ятьох фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір» щодо терміну утримування під вартою до 11 червня. Про це в коментарі QirimInfo розповів адвокат Узаіра Абдуллаєва Сергій Легостов.

За його словами, суд неналежним чином підготував справу до апеляційного розгляду, оскільки стороні обвинувачення та їхнім адвокатам апеляційні скарги були вручені тільки 27 березня.

Легостов також наголосив, що незважаючи на закон, яким передбачено очікування захисника в 5-денний термін, адвокат Семедляєва був відсутнім.

«Я вважаю, це порушує конвенційне право його підзахисного захищати себе за допомогою обраного ним захисника», – зазначив Легостов.

Також, він повідомив, що суд не бере до уваги наявність дітей і сімейне положення обвинувачених.

Нагадаємо, фігуранти «справи Хізб ут-Тахрір» Еміль Джемаденов, Узаїр Абдулаєв, Теймур Абдулаєв, Айдер Саледінов і Рустем Ісмайлов були затримані 12 жовтня 2016 року на території окупованого Криму за підозрою в причетності до організації «Хізб ут-Тахрір», яка вважається в Росії терористичною. 

Також раніше повідомлялось, що через те, що один з фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір» написав лист рідною кримсько-татарською мовою, російська окупаційна «влада» Криму перевела його до карцеру СІЗО.

Крім того, російська окупаційна влада помістила фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір» Айдера Саледінова та Рустема Ісмаїлова в психіатричну лікарню для проходження примусової психіатричної експертизи. За словами дружини одного з фігурантів, до них застосовують каральну медицину.

Новини по темі:  На Рівненщині в котлі жахливо обгорів півторарічний хлопчик
Previous Голова Волинської облради переконаний, що обстріл Консульства Польщі покликаний розсварити дві країни
Next Помер відомий радянський і американський вчений

Похожие новости

В Україні потепліє до 24 градусів і буде сонячно

Короткочасні дощі пройдуть у західних областях. У четвер, 27 квітня, в Україні буде тепло і сонячно. Протягом дня температура становитиме +15…+22 градусів, на Заході та в Центрі місцями до +24

В Міноборони уточнили, від чого померли військові на Чугуївському полігоні

Загиблим було 40 та 46 років. Двоє військовослужбовців на Чугуївському загальновійськовому полігоні померли від від осколкових поранень. Про це повідомив керівник харківського регіонального медіа-центру Міністерства оброни України Дмитро Горбунов, передає УНІАН. Він

Обдурені вкладники ледь не вчинили самосуд над забудовником

Люди вже знайшли нового інвестора, який готовий закінчити довгобуд упродовж року. Просто у залі суду вкладники намагалися з’ясувати стосунки із забудовником, який 12 років тому узяв гроші в одеситів на