31.03.2017 92 Views

Окупаційна «влада Криму» до літа залишила за ґратами фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір»

Окупаційна "влада Криму" до літа залишила за ґратами фігурантів "справи Хізб ут-Тахрір"

Усі 5 апеляцій щодо подовження терміну ув'язнення були відхилені.

Підконтрольний окупаційній владі Кремля Верховний суд Криму не задовольнив апеляції п’ятьох фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір» щодо терміну утримування під вартою до 11 червня. Про це в коментарі QirimInfo розповів адвокат Узаіра Абдуллаєва Сергій Легостов.

За його словами, суд неналежним чином підготував справу до апеляційного розгляду, оскільки стороні обвинувачення та їхнім адвокатам апеляційні скарги були вручені тільки 27 березня.

Легостов також наголосив, що незважаючи на закон, яким передбачено очікування захисника в 5-денний термін, адвокат Семедляєва був відсутнім.

«Я вважаю, це порушує конвенційне право його підзахисного захищати себе за допомогою обраного ним захисника», – зазначив Легостов.

Також, він повідомив, що суд не бере до уваги наявність дітей і сімейне положення обвинувачених.

Нагадаємо, фігуранти «справи Хізб ут-Тахрір» Еміль Джемаденов, Узаїр Абдулаєв, Теймур Абдулаєв, Айдер Саледінов і Рустем Ісмайлов були затримані 12 жовтня 2016 року на території окупованого Криму за підозрою в причетності до організації «Хізб ут-Тахрір», яка вважається в Росії терористичною. 

Також раніше повідомлялось, що через те, що один з фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір» написав лист рідною кримсько-татарською мовою, російська окупаційна «влада» Криму перевела його до карцеру СІЗО.

Крім того, російська окупаційна влада помістила фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір» Айдера Саледінова та Рустема Ісмаїлова в психіатричну лікарню для проходження примусової психіатричної експертизи. За словами дружини одного з фігурантів, до них застосовують каральну медицину.

Новини по темі:  У Львові мешканці перекрили вулицю барикадою зі сміття
Previous Голова Волинської облради переконаний, що обстріл Консульства Польщі покликаний розсварити дві країни
Next Помер відомий радянський і американський вчений

Похожие новости

На Харківщині тюремник жорстоко побив одноногого підлітка

Причиною агресії став старенький "Запорожець". У Харківській області співробітник колонії побив підлітка-інваліда. 16-річний хлопець разом із друзями заліз у старенький уже непрацюючий «Запорожець», а втекти не встиг, бо не має ноги

Оприлюднене відео наїзду патрульних на жінку в Запоріжжі

ЗМІ повідомляють, що одразу після інциденту під час допитів ці кадри видаляли з телефонів свідків працівники Заводського районного відділення поліції. Свідки надали журналістам повне відео наїзду авто запорізьких патрульних на 30-річну

На окупований Донбас намагалися провезти старовинний «Молитослов»

Інцидент стався 6 травня. На КПП на лінії розмежування в районі АТО прикордонники виявили старовинну книгу «Молитослов» у громадянки України. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби. Інцидент стався вчора, 6 травня, в контрольному