31.03.2017 157 Views

Окупаційна “влада Криму” до літа залишила за ґратами фігурантів “справи Хізб ут-Тахрір”

Окупаційна "влада Криму" до літа залишила за ґратами фігурантів "справи Хізб ут-Тахрір"

Усі 5 апеляцій щодо подовження терміну ув'язнення були відхилені.

Підконтрольний окупаційній владі Кремля Верховний суд Криму не задовольнив апеляції п’ятьох фігурантів “справи Хізб ут-Тахрір” щодо терміну утримування під вартою до 11 червня. Про це в коментарі QirimInfo розповів адвокат Узаіра Абдуллаєва Сергій Легостов.

За його словами, суд неналежним чином підготував справу до апеляційного розгляду, оскільки стороні обвинувачення та їхнім адвокатам апеляційні скарги були вручені тільки 27 березня.

Легостов також наголосив, що незважаючи на закон, яким передбачено очікування захисника в 5-денний термін, адвокат Семедляєва був відсутнім.

“Я вважаю, це порушує конвенційне право його підзахисного захищати себе за допомогою обраного ним захисника”, – зазначив Легостов.

Також, він повідомив, що суд не бере до уваги наявність дітей і сімейне положення обвинувачених.

Нагадаємо, фігуранти “справи Хізб ут-Тахрір” Еміль Джемаденов, Узаїр Абдулаєв, Теймур Абдулаєв, Айдер Саледінов і Рустем Ісмайлов були затримані 12 жовтня 2016 року на території окупованого Криму за підозрою в причетності до організації “Хізб ут-Тахрір”, яка вважається в Росії терористичною. 

Також раніше повідомлялось, що через те, що один з фігурантів “справи Хізб ут-Тахрір” написав лист рідною кримсько-татарською мовою, російська окупаційна “влада” Криму перевела його до карцеру СІЗО.

Крім того, російська окупаційна влада помістила фігурантів “справи Хізб ут-Тахрір” Айдера Саледінова та Рустема Ісмаїлова в психіатричну лікарню для проходження примусової психіатричної експертизи. За словами дружини одного з фігурантів, до них застосовують каральну медицину.

Новини по темі:  Amnesty International закликала звільнити затриманих за символіку СРСР, в уряді обурилися
Previous Голова Волинської облради переконаний, що обстріл Консульства Польщі покликаний розсварити дві країни
Next Помер відомий радянський і американський вчений

You might also like

Війна за спадок: у дружини покійного нардепа Єремеєва колишні партнери намагаються відібрати $ 50 млн

Партнери та друзі нардепа вирішили, що це забагато для родини Єремеєва і почали захоплення його частки ще коли був шанс на його одужання. Тетяна Єремеєва – звичайний лікар. Але вже

Батьки затриманих Росією українських прикордонників не вірять пліткам про лазню

Про начебто спільний відпочинок українців із росіянами бездоказово повідомили деякі кремлівські ЗМІ. Доля українських прикордонників, які зникли тиждень тому на Сумщині, залишається невизначеною. До їхнього пошуку, окрім державних служб, долучилися

В Україні почалася перша фаза навчань Rapid Trident-2017

У навчаннях Rapid Trident-2017 візьмуть участь до 2,5 тисяч українських воїнів і військовослужбовців країн-партнерів  На базі аеродрому бригади тактичної авіації імені Петра Франка розпочалась перша фаза навчань Rapid Trident-2017, повідомляє