Домой / Україна / До помешкання Левенця, якого називають фігурантом справи Вороненкова, прийшли СБУ з «Альфою»

До помешкання Левенця, якого називають фігурантом справи Вороненкова, прийшли СБУ з «Альфою»

До помешкання Левенця, якого називають фігурантом справи Вороненкова, прийшли СБУ з "Альфою"

Про це ТСН розповіла дружина зниклого.

У будинку Ярослава Левенця провели огляд. Про це ТСН телефоном розповіла його дружина Ганна. Огляд помешкання провели співробітники СБУ зі спецпризначенцями «Альфи».

Ганна розповіла, що співробітники СБУ підійшли до неї в кафе, де вона зустрічалась з представницею преси, та наказали слідувати з ними. При цьому не давали користуватись мобільним телефоном і намагались забрати гаджет. Два автобуси з бійцями «Альфи» перебували біля будинку.

Співробітники СБУ запевнили, що їм необхідно пройти до помешкання, аби з’ясувати, чи немає там її чоловіка. У дружини вимагали повідомити, де перебуває її чоловік.

«Він говорив, що я маю їм сказати, в іншому випадку його можуть вбити. Говорив, що йому (Ярославу) необхідно здатись», — розповіла жінка.

У будинку продивились, чи немає Ярослава всередині, перевіряли під диванами та у шафах. Також зайшли до сусідів. Після огляду та бесід співробітники СБУ закликали Ганну за першої інформації про чоловіка повідомляти в органи.

Нагадаємо, журналістка Альона Лунькова назвала Ярослава Левенця можливим спільником Павла Паршова. Левенець перебуває у розшуку у базі МВС з наступного після гучного вбивства дня – за незаконне поводження зі зброєю. Левенець зник у день вбивства Вороненкова. Перед зникненням він приходив до прокуратури, але звідти вийшов благополучно.

За даними ТСН, Левенця підозрювали в участі разом з Паршовим у злочинній організації, яка здійснювала економічні злочини

Новини по темі:  На Львівщині селянка наскаржилася на сусіда-педофіла, бо той показав свій статевий орган її дітям