Домой / Україна / Новинки Samsung Galaxy S8/S8 Plus доступні для попереднього замовлення в «Алло»

Новинки Samsung Galaxy S8/S8 Plus доступні для попереднього замовлення в «Алло»

Новинки Samsung Galaxy S8/S8 Plus доступні для попереднього замовлення в "Алло"

Новини компаній

Всі, хто слідкують за розвитком мобільних технологій, завмерли від нетерпіння – сьогодні, 29 березня о 18:00 за київським часом, в Нью-Йорці відбудеться презентація смартфонів Samsung Galaxy S8 і Samsung Galaxy S8 Plus. І вже сьогодні в інтернет-магазині "Алло" стартує попереднє замовлення новинок.

Інтернет-магазин «Алло» завжди рухається в ногу з останніми тенденціями, тому попереднє замовлення нових Samsung Galaxy S8 і Samsung Galaxy S8 Plus стартує вже  29 березня. Попередня вартість на молодшу модель складе 25 999 грн, і на версію Plus – 28 999 грн. Початок продажі очікується 27 квітня. Всіх, хто зробить попереднє замовлення, очікує не тільки ексклюзивна можливість стати одним з перших володарів інноваційного пристрою.

Новинки Samsung Galaxy S8/S8 Plus доступні для попереднього замовлення в "Алло"

Samsung Galaxy S8 дійсно можна сміливо назвати найбільш очікуваним смартфоном цього року. Від нового флагмана південнокорейської компанії багато очікувань – і, судячи з інформації, яка вже з’явилася в Мережі,  Galaxy S8 буде яскраво виділятися на фоні основних конкурентів. В першу чергу революційним дизайном. З передньої панелі майже зникли рамки – тепер екран займе максимально можливу площину. Діагональ дисплея моделі Samsung Galaxy S8 повинна скласти 5.8 дюймів, а у моделі Samsung Galaxy S8 Plus очікують ще більш привабливий показник – 6.2 дюйма. При цьому ширина і висота пристрою буде практичною такою самою, як у Samsung Galaxy S7 Edge. Можливо, потрібно буде звикнути до відсутності фізичної кнопки Home і переміщенню дактилоскопічного сенсора на задню панель, до об’єктиву камери, — однак при такій діагоналі це виправдане рішення. Обидві моделі S8 і Galaxy S8 Plus, отримають вигнутий екран.

Новини по темі:  До помешкання Левенця, якого називають фігурантом справи Вороненкова, прийшли СБУ з "Альфою"