30.03.2017 102 Views

В уряді заявили, що на розмінування території в зоні АТО знадобиться 15 років

В уряді заявили, що на розмінування території в зоні АТО знадобиться 15 років

Для цього необхідно створити єдиний координаційний центр.

Території у зоні проведення антитерористичної операції на сході України будуть розміновувати ще протягом 10-15 років. Про це заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука, повідомляє «Голос України».

Зазначається, що це приблизні розрахунки, які базуються на міжнародному досвіді ліквідації наслідків військових конфліктів.

Також, він погодився, що зброя та боєприпаси із зони АТО розповсюджуються по всій території країни, тому ліквідація наслідків війни може тривати набагато довше.

Своєю чергою, народний обранець Юлій Мамчур також підтвердив, що на розмінування Донбасу може знадобитись кілька десятиліть.

«Один рік активних бойових дій веде до десятирічної роботи з розмінування територій. Тому держава має створити координаційний центр, який координуватиме зусилля, накопичуватиме матеріальні засоби, в тому числі, міжнародну допомогу», — сказав нардеп.

Нагадаємо, військовослужбовці Збройних сил України розпочали утилізацію снарядів, зібраних на території міста Балаклія, де на арсеналі протягом 5 діб вибухали боєприпаси.

Наразі сапери зробили пробну закладку, щоб після підриву проаналізувати результати вибуху з метою підтвердження розрахунків щодо сили ударної хвилі та розльоту осколків.

Previous "Ображеними поляками" під Львовом виявились наркомани й алкоголіки з кількох областей - правоохоронці
Next "Газпром" злякався Кадирова-боржника: в мережі іронізують

You might also like

Закон про декларації для активістів може торкнутися навіть батьківських комітетів у школах

Скандальний документ сьогодні набуває повноважень закону. Зобов’язання декларувати доходи для борців із корупцію вступають у силу. Один із найбільш суперечливих законів, ухвалених за останні три роки, вже надрукований у парламентському

Порошенко обіцяє запустити до України нові лоукости

Він запевнив, що відповідним установам будуть дані завдання щодо здешевшання траснпортного сполучення з європейськими містами. Президент Петро Порошенко просить прикордонників не допустити появи черг в ЄС і пообіцяв зробити дешевими

Українська служба Euronews припиняє роботу

В українській службі Euronews подякували глядачам, які їх дивилися і читали. У неділю, 21 травня, після 6 років роботи українська служба Euronews припиняє свою діяльність. Про це йдеться у повідомленні