Главная / Україна / В уряді погодились, що лише 10% українських доріг придатні для сучасного транспорту

В уряді погодились, що лише 10% українських доріг придатні для сучасного транспорту

В уряді погодились, що лише 10% українських доріг придатні для сучасного транспорту

Решта 90% є непридатними як з точки зору покриття, так і з точки зору припустимого навантаження.

Лише 10% автошляхів усієї України придатні для сучасного транспорту. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян в ефірі «5 каналу».

«Фактично, 90% українських автошляхів не придатні для сучасного транспорту, як з точки зору покриття, так і з точки зору допустимого навантаження. Зараз основні сили ми кидаємо на відновлення проїздності українськими шляхами, тобто на ямковий ремонт, на жаль», — наголосив він.

Також Омелян зазначив, що уряд цього року планує капітально відремонтувати 2 тис. км. доріг.

За його словами, для того, щоб в Україні були якісні автошляхи, необхідно мінімум протягом 5 років вкладати від 50 млрд грн у ремонт та відновлення.

«Ми маємо в минулому році 10 мільярдів гривень, в цьому році, дай боже, 30 мільярдів», – підсумував Омелян.

Нагадаємо, у закарпатському місті Іршава мешканці помітили під розбитим асфальтом стару бруківку, яку на початку минулого століття поклали чехи. Виявилося, що у 1980-х роках каміння накрили асфальтом.

Підрахувавши витрати разом з Автодором дійшли висновку, що ямковий ремонт обійшовся б у стільки ж, скільки й відкопування бруківки. Після цього, потрощений асфальт вирішили демонтувати за допомогою екскаватора.

Хто керує ремонтом столичних доріг

Нещодавній обвал мосту в Києві розкрив крадіжки Соломянського Автодору на 15 мільйонів грн. Київавтодор відправив у Соломянський район перевірку, яку очолив перший заступник гендиректора «Київавтодор» Юрій Баранов. Він — хрещений батько жінки голови Соломянського шляхоексплуатаційного управління Борсука. Вкрадені гроші напевно вже розділені між керівниками Київатодору. Хто такий пан Густельов який керує коштовним ремонтом столичних доріг — дивіться у Грошах.

Новини по темі:  В Україні минулоріч стягнули з боржників понад 450 мільйонів аліментів