Домой / Україна / Миколаївські учні збирають макулатуру заради комп’ютерного класу для школи прифронтового Гранітного

Миколаївські учні збирають макулатуру заради комп’ютерного класу для школи прифронтового Гранітного

Миколаївські учні збирають макулатуру заради комп'ютерного класу для школи прифронтового Гранітного

Комп'ютерний клас у прифронтовому селі Гранітне згорів ще торік. 

У Миколаєві учні активно зносять у школи макулатуру, аби на виторг обладнати комп’ютерний клас у школі прифронтового Гранітного на Донбасі. Цю благодійну акцію в місті ініціювали учасники АТО. Бійці ще 2014 обороняли цей населений пункт. Нещодавно дізналися, що під час обстрілів там вщент вигорів клас інформатики, йдеться в ТСН.12.00.

Акцію щойно оголосили, а 5-класник Іван вже вдруге тягне до школи пак макулатури. І він тут такий не один.

“Усі зошити, щоденники, тут картонні коробки, навіть з магазину коробки – там вівсянка, щоб ці гроші пішли на побудову комп’ютерного класу на Донбасі, щоб діти навчалися”, – каже учень 5-го класу гімназії №3 м.Миколаєва Іван Бекетов.

Аби якомога більше зібрати макулатури, деякі школярі навіть підключили всіх своїх родичів.

“Ми всією родиною їздили до бабусь, дідусів, збирали макулатуру, у мами на роботі, у тата на роботі”, – учень 8-го класу гімназії №3 м.Миколаєва Дмитро Волошин.

АТОвці зізнаються, не очікували аж такої оперативності школярів. Вони вже знайшли підприємство, яке прийме макулатуру. Обрали те, що заплатить найбільшу суму.

Комп’ютерний клас у прифронтовому селі Гранітне згорів ще торік. Вчителі та діти звідти вражені чуйністю миколаївських школярів. Вони надіслали одноліткам відеозвернення.

Школярі з Миколаєва допомагають відкрити комп'ютерний клас у школі прифронтового Гранітного

Учні активно зносять у школи макулатуру, аби на виторг обладнати комп’ютерний клас у школі прифронтового Гранітного на Донбасі. Цю благодійну акцію в місті ініціювали учасники АТО. Бійці ще 2014 обороняли цей населений пункт.

“Ви справжні патріоти, а наші учні будуть вчитися у вас доброті та чуйності. Важко вчитися під постійними обстрілами. Дякуємо, що ви підтримуєте нас”, – йдеться у зверненні.

Новини по темі:  МЗС України вимагає від Росії прояснити інформацію щодо затримання учасника АТО

До збору макулатури підключилися 68 шкіл Миколаєва. Акція триватиме до 30 квітня. Тих, хто принесе найбільше паперу, організатори обіцяють відзначити цінними подарунками.