10.05.2017 152 Views

Найпотужніший тропічний шторм Донна показали з борту МКС

Швидкість циклону досягає 215 км / год і він вже став причиною значних руйнувань на острові Вануату

Найпотужніший тропічний шторм Донна показали з борту МКС

У мережі з’явилися неймовірні кадри одного з найпотужніших тропічних циклонів «Донна». Його вдалося зафіксувати з орбіти міжнародної групи астронавтів.

Відео розмістили на одному з Youtube-каналів. «Донна» є найпотужнішим циклоном, який зафіксували в травні в Південній півкулі. Він уже посилився до максимального показника — п’ятої категорії.

Циклон наближається до островів Нової Каледонії, розташованим в Тихому океані. Швидкість потоку вітру вже досягла позначки в 215 км / год. Іноді пориви посилюються і до 300 км / год. Сам циклон рухається на південь зі швидкістю близько 12 км / год.

Він уже досяг території північної групи островів Вануату. Циклон завдав значних пошкоджень — знищив посіви, а джерела питної води виявились забрудненими.

Нова Каледонія готується до наближення потужного шторму. У північних провінціях оголосили тривогу. У всіх місцевих аеропортах скасували рейси. Навчальні заклади будуть закриті на кілька днів.

Нагадаємо, портал «Знай.ua» повідомляв, потужний землетрус стався в Тихому океані. Підземні поштовхи силою в 6,8 балів струсонули північ тихоокеанської республіки Вануату.

Previous Манчестер Юнайтед - Сельта: Де дивитися матч Ліги Європи
Next Допінг-проби 15 олімпійських чемпіонів дали позитивний результат

You might also like

Инженеры создали работающую на солнце и воде батарейку

Инженеры из Осакского университета использовали солнце, чтобы превратить морскую воду в электричество.

В Вифлееме нашли неизвестного ангела

В храме на предполагаемой родине Иисуса Христа реставраторы обнаружили скрытую многие сотни лет под слоем штукатурки мозаику.

Про роды в Америке отзывы только положительные

Каждая женщина стремится сделать процесс предстоящих родов максимально комфортным и безопасным. Поэтому огромное количество современных женщин выбирает роды за границей. Сегодня клиники многих стран предоставляют такие услуги. Одним их популярных