10.05.2017 31 Views

Науковці заявили про революційні властивості конопель

Науковці вирішили перевірити вплив конопель на мозок

Науковці заявили про революційні властивості конопель

Тетрагідроканнабінол (ТГК), який міститься у коноплі, здатний омолодити мозок.

До такого висновку дійшли вчені Єрусалимського єврейського Університету і Університету Бонна, провівши дослідження на мишах.

За їх словами, ТГК може омолодити мозок до підліткового стану.

Дослідники ставили досліди на мишах, які досягли віку 12-18 місяців. В такому віці ці гризуни вважаються вже пенсіонерами.

Вчені вирішили перевірити вплив конопель на мозок. Результати їх здивували.

Мишам давали невеликі дози ТГК протягом чотирьох тижнів. Потім учені протестували когнітивні функції мишей, а також провели хімічний аналіз мозку.

Кожен раз мозок миші показував відкат у віці на 1-2 місяці.

Справа в тому, що з віком мозок деградує, втрачається частина сполук, нервових клітин. Після прийому коноплі у мишей зросла активність мозку, з’явилися нові нервові клітини, зросла кількість сполук, транскрипції генів.

Тепер вчені збираються перейти на стадію клінічних випробувань ТГК, і якщо все складеться вдало і результати будуть позитивними, то підхід до лікування старості та наслідків старіння мозку зміниться кардинально.

Як повідомляв інформаційний портал «Знай.ua» раніше, в Каліфорнії відкриють одну з найбільших у світі легальних ферм з вирощування марихуани.

Новини по темі:  Световое загрязнение посчитали опасным для Млечного Пути
Previous У Росії МНСники врятували дітей, які застрягли на крижаній калюжі посеред двору
Next Стаховський вийшов у чвертьфінал турніру з тенісу в Карші

Похожие новости

Юпітер провокує аномалії на Землі

Магнітне поле Юпітера набагато потужніше за земне Вчені заявили, що магнітне поле Юпітера створює перешкоди на нашій планеті. Як повідомляють РосЗМІ, завдяки космічному апарату «Юнона» дослідники отримали нову порцію інформації про

Ученые обнародовали план действий при обнаружении инопланетной цивилизации

Известный шотландский астроном Дункан Форган (Duncan Forgan) представил новый протокол действий, которые должны предпринять ученые в случае успешного обнаружения разумной жизни на чужих планетах. Новини по темі:  Доказана возможность ловли

Объяснен механизм образования сверхмассивных черных дыр

Астрофизики из Италии и Японии в ходе прямых наблюдений обнаружили наиболее вероятный механизм образования сверхмассивных черных дыр. Новини по темі:  Световое загрязнение посчитали опасным для Млечного Пути