10.05.2017 80 Views

Останки тисяч пацієнтів психлікарні знайшли в Міссісіпі

Площа поховання склала 8 квадратних кілометрів

Останки тисяч пацієнтів психлікарні знайшли в Міссісіпі

На території психіатричної лікарні у Міссісіпі, яку побудували ще у 1855 році, археологи виявили страшну знахідку — поховання 7 тисяч осіб, які були пацієнтами цього закладу.

За даними фахівців, поховання займає 8 квадратних кілометрів.

На перепоховання усіх тіл штату доведеться витратити $21 млн. Перепоховання одного тіла обійдеться у $3 тисячі.

Зараз влада намагається знайти спосіб здешевити перепоховання.

У Медичному центрі Університету Міссісіпі одним з найкращих варіантів вважають створення меморіального комплексу для збереження останків, при якому з’явиться також спеціалізована лабораторія для дослідження тіл.

За словами Ральфа Дидлейка, куратора роботи Центру біоетики та медичних гуманітарних наук Медцентру, така лабораторія може стати першою в своєму роді, дозволивши фахівцям з’ясувати, що відбувалося в психлікарні у 1800-х і на початку 1900-х років.

Як повідомляв інформаційний портал «Знай.ua» раніше, під Полтавою неподалік від траси Київ-Харків знайшли муміфіковані останки людей.

Previous "Політичні тварини" - Гонтарева написала прощальне звернення
Next Названі вагові категорії Ліги чемпіонів з боксу

You might also like

Хто б міг подумати: боязнь стоматологів пов’язали з зубами

Фахівці пояснили, чим загрожує боязнь стоматологів Міжнародна група вчених з Лондонського університету стоматології провела серію досліджень, в результаті яких дійшла висновку, що ті люди, які бояться відвідувати стоматолога, як не

Неизлечимому раку вернули уязвимость к лекарствам

Группа молекулярных биологов из Технологического института Джорджии смогли побороть лекарственную устойчивость опухоли поджелудочной железы, увеличив в злокачественных клетках содержание определенного типа микроРНК.

Биологи нашли способ оставить старение сердца

Биологи из Национального центра сердечно-сосудистых исследований обнаружили, что теломеры — концевые защитные участки хромосом — в клетках миокарда у мышей быстро укорачиваются с возрастом животных, ухудшая сердечную деятельность.