10.05.2017 151 Views

Останки тисяч пацієнтів психлікарні знайшли в Міссісіпі

Площа поховання склала 8 квадратних кілометрів

Останки тисяч пацієнтів психлікарні знайшли в Міссісіпі

На території психіатричної лікарні у Міссісіпі, яку побудували ще у 1855 році, археологи виявили страшну знахідку — поховання 7 тисяч осіб, які були пацієнтами цього закладу.

За даними фахівців, поховання займає 8 квадратних кілометрів.

На перепоховання усіх тіл штату доведеться витратити $21 млн. Перепоховання одного тіла обійдеться у $3 тисячі.

Зараз влада намагається знайти спосіб здешевити перепоховання.

У Медичному центрі Університету Міссісіпі одним з найкращих варіантів вважають створення меморіального комплексу для збереження останків, при якому з’явиться також спеціалізована лабораторія для дослідження тіл.

За словами Ральфа Дидлейка, куратора роботи Центру біоетики та медичних гуманітарних наук Медцентру, така лабораторія може стати першою в своєму роді, дозволивши фахівцям з’ясувати, що відбувалося в психлікарні у 1800-х і на початку 1900-х років.

Як повідомляв інформаційний портал «Знай.ua» раніше, під Полтавою неподалік від траси Київ-Харків знайшли муміфіковані останки людей.

Previous "Політичні тварини" - Гонтарева написала прощальне звернення
Next Названі вагові категорії Ліги чемпіонів з боксу

You might also like

Знайдено спосіб заснути за хвилину

Медики розповіли про методику, яка дозволяє швидко заснути В інтернеті можна знайти безліч порад про те, як легко і швидко заснути за кілька хвилин. Однак по-справжньому дієвими є лише деякі

Раскрыта причина высокого интеллекта у птиц

Нейробиологи из Университета Вандербильта (США) показали, что птицы, несмотря на сравнительно малый объем мозга, не уступают обезьянам по количеству нервных клеток в переднем мозге — области, отвечающей за интеллектуальное поведение.

Штучний інтелект загрожує людству загибеллю

Вчені розповіли про небезпеку, яку несе собою розвиток штучного інтелекту Міжнародна група вчених з Національної наукової асоціації провела серію досліджень і порівняльних аналізів, після чого почала дотримуватися теорії про загрозу