09.05.2017 169 Views

Марс виявився космічним мандрівником

Головний провокатор "космічного пінг-понгу" — Юпітер

Марс виявився космічним мандрівником

Вчені заявили, що Марс колись знаходився зовсім в іншому місці та сформувався далеко від своєї сучасної орбіти, імовірно, у головному поясі астероїдів.

Про це повідомив портал «gogetnews».

За словами фахівців, роль основного провокатора так званого космічного пінг-понгу грає Юпітер. Планета, завдяки своїй масі та сильним гравітаційним полям, могла істотно вплинути на розташування космічних об’єктів у Сонячній системі. Крім того, вона й сама вже не раз змінювала свою дислокацію.

Вчені планують далі проводити дослідження на Марсі. Якщо теорія «народження» підтвердиться, то цей фактор зруйнує всі надії на те, щоб виявити сліди життя на Червоній планеті.

Як раніше повідомляв портал «Знай.uа», вчені звинуватили «Планету-Х» у масових смертях на Землі.

Previous Стало відомо, хто стане новим головним тренером Барселони
Next Українець Іванов потрапив до top-15 на етапі Кубка світу з триатлону у Китаї

You might also like

Стивен Хокинг признался в неспособности постичь феномен Трампа

Известный британский физик Стивен Хокинг заявил, что понимает устройство Вселенной, но не может постичь причины популярности Дональда Трампа.

Объяснено нежелание мужчин обращаться к врачам

Мужчины в большей степени, чем женщины, склонны не ходить к врачу на регулярной основе, оправдывая это различными причинами, свидетельствуют данные опроса, проведенного медицинским центром Orlando Health в США.

Машину часу зробили майже реальною

Фізики розробили концепт машини часу Група вчених з Канади та Сполучених Штатів розробили математичну модель машини часу. Про це повідомляє сайт ScienceAlert. Концепція розробтки опирається у принцип міхура Алькубьєрре, за