09.05.2017 100 Views

Марс виявився космічним мандрівником

Головний провокатор "космічного пінг-понгу" — Юпітер

Марс виявився космічним мандрівником

Вчені заявили, що Марс колись знаходився зовсім в іншому місці та сформувався далеко від своєї сучасної орбіти, імовірно, у головному поясі астероїдів.

Про це повідомив портал «gogetnews».

За словами фахівців, роль основного провокатора так званого космічного пінг-понгу грає Юпітер. Планета, завдяки своїй масі та сильним гравітаційним полям, могла істотно вплинути на розташування космічних об’єктів у Сонячній системі. Крім того, вона й сама вже не раз змінювала свою дислокацію.

Вчені планують далі проводити дослідження на Марсі. Якщо теорія «народження» підтвердиться, то цей фактор зруйнує всі надії на те, щоб виявити сліди життя на Червоній планеті.

Як раніше повідомляв портал «Знай.uа», вчені звинуватили «Планету-Х» у масових смертях на Землі.

Previous Стало відомо, хто стане новим головним тренером Барселони
Next Українець Іванов потрапив до top-15 на етапі Кубка світу з триатлону у Китаї

You might also like

В глубинах французской пещеры обнаружили Стоунхендж неандертальцев

В глубинах пещеры Брюникель на юго-западе Франции, в полной темноте, ученые обнаружили необычные структуры — круги из сталагмитов, часть которых была отломана и выстроена наподобие частокола.

В Москве прошел совместный ужин послов стран АНТКОМ

9 июня 2016 года в Москве, в Петровском путевом дворце прошел совместный ужин послов 24 стран, являющихся членами АНТКОМ (Комиссии по сохранению морских живых ресурсов Антарктики).

В Дагестане обнаружили древнее захоронение людей

Археологи из Дагестанского научного центра РАН обнаружили в селе Алмак захоронение, датируемое восьмым или девятым веком нашей эры.