02.05.2017 91 Views

Стало відомо, як зароджується позаземне життя

Вчені знайшли органіку на карликовій планеті

Стало відомо, як зароджується позаземне життя

Звідки на Землі взялося життя, одностайної відповіді ніхто не може дати. Існує безліч теорій щодо появи органіки на планеті. Останні дослідження вчених доводять, що органіка зароджується за межами космічного тіла, а потім опускається на планету.

Органічні речовини, яких безліч у космосі, на думку вчених, скупчуються, утворюючи своєрідні хмари, а потім осідають на поверхні різних зоряних об’єктах.

В сузір’ї Волопаса на одному з білих карликів, який за каталогом носить назву Wd 1425 + 540, спеціалісти помітили скупчення органічних речовин. Там знайшли сліди кисню, азоту та інших. Нові дані допоможуть вченим побудувати ще одну теорію зародження життя у Всесвіті.

Раніше фахівці дотримувалися думки, що органічні речовини могли потрапити на Землю разом з кометами та астероїдами, що упали. А інші припускають, що життя зароджується вже на самій планеті.

Як повідомляв раніше інформаційний портал «Знай.ua», астрофізики знайшли черговий доказ життя на Марсі.

Previous На неонацистські витівки фанів Динамо звернули увагу в ООН
Next Синоптики попередили про сильні зливи у західних областях та лавинну небезпеку в Карпатах

You might also like

Объяснено нежелание мужчин обращаться к врачам

Мужчины в большей степени, чем женщины, склонны не ходить к врачу на регулярной основе, оправдывая это различными причинами, свидетельствуют данные опроса, проведенного медицинским центром Orlando Health в США.

Названы последствия сжигания всех полезных ископаемых планеты

Геофизики из Канады рассказали о Земле без полезных ископаемых.

Астрономы прояснили обстоятельства зарождения жизни

Астрофизики из Национальной радиоастрономической обсерватории обнаружили в межзвездном пространстве сложное органическое соединение, которое обладает хиральностью.