02.05.2017 108 Views

Стало відомо, як зароджується позаземне життя

Вчені знайшли органіку на карликовій планеті

Стало відомо, як зароджується позаземне життя

Звідки на Землі взялося життя, одностайної відповіді ніхто не може дати. Існує безліч теорій щодо появи органіки на планеті. Останні дослідження вчених доводять, що органіка зароджується за межами космічного тіла, а потім опускається на планету.

Органічні речовини, яких безліч у космосі, на думку вчених, скупчуються, утворюючи своєрідні хмари, а потім осідають на поверхні різних зоряних об’єктах.

В сузір’ї Волопаса на одному з білих карликів, який за каталогом носить назву Wd 1425 + 540, спеціалісти помітили скупчення органічних речовин. Там знайшли сліди кисню, азоту та інших. Нові дані допоможуть вченим побудувати ще одну теорію зародження життя у Всесвіті.

Раніше фахівці дотримувалися думки, що органічні речовини могли потрапити на Землю разом з кометами та астероїдами, що упали. А інші припускають, що життя зароджується вже на самій планеті.

Як повідомляв раніше інформаційний портал «Знай.ua», астрофізики знайшли черговий доказ життя на Марсі.

Previous На неонацистські витівки фанів Динамо звернули увагу в ООН
Next Синоптики попередили про сильні зливи у західних областях та лавинну небезпеку в Карпатах

You might also like

Доказана опасность диеты с низким содержанием соли

Группа ученых под руководством Эндрю Менте (Andrew Mente) из Макмастерского университета показала, что диета с низким содержанием соли, вопреки распространенному мнению, не является полезной и даже может увеличить риск сердечно-сосудистых

Жінка встановила рекорд перебування в космосі

Пеґґі Уїтсон провела в космосі 534 дні, а до кінця місії на її рахунку буде 650 днів на орбіті Американський астронавт NASA Пеґґі Уїтсон установила новий рекорд за тривалістю перебування

Астронавты НАСА добавили МКС надувную комнату

Астронавты НАСА развернули на Международной космической станции (МКС) экспериментальный надувной модуль Bigelow Expandable Activity Module (BEAM), предназначенный для проживания экипажей орбитального комплекса.