02.05.2017 103 Views

Американка похвалилася зустріччю з прибульцями

НЛО плавно переміщався в небі на висоті близько десяти метрів від землі

Американка похвалилася зустріччю з прибульцями

47-річна мешканка американського штату Вермонт розповіла про свою зустріч з прибульцями.

Про це повідомляє портал «gogetnews».

За словами жінки, у 1980 році, коли їй було десять років, вона помітила непізнаний літаючий об’єкт трикутної форми. НЛО плавно переміщався в небі на висоті близько десяти метрів від землі. Тоді по її тілу пройшла холодне тремтіння, а її стан значно погіршився.

Коли дівчинка прийшла до тями, то опинилася на порозі у своєї подруги, до якої мчала в гості на велосипеді. У той момент американка не розуміла, що сталося, але зараз вирішила поділитися своєю історією.

Як раніше повідомляв портал «Знай.uа», у небі над Каліфорнією промчав НЛО.

Previous Будівельник зрівняв рахунок у золотій серії української Суперліги
Next Конгрес США хоче виділити Україні $560 млн допомоги на військо та безпеку

You might also like

Плоские черви помогут в лечении «проклятия оборотня»

Исследователи из Торонтского университета узнали, что плоский червь планария Schmidtea Mediterranea синтезирует светочувствительные молекулы порфирины в пигментных клетках кожи, что делает его подходящим объектом для изучения порфириновой болезни.

На Місяці помітили вхід до таємничого тунелю

За словами вчених, споруди звели за допомогою невідомого механізму На поверхні Місяця дослідники виявили загадкові споруди. Про це повідомив портал «gogetnews». Як виявилося, проведена експертиза довела штучну природу будівель, розташованих

Раскрыта причина высокого интеллекта у птиц

Нейробиологи из Университета Вандербильта (США) показали, что птицы, несмотря на сравнительно малый объем мозга, не уступают обезьянам по количеству нервных клеток в переднем мозге — области, отвечающей за интеллектуальное поведение.