02.05.2017 92 Views

Археологи відкопали унікальну зоряну мапу

У її центрі перебувала група зірок Оріон-Сіріус

Археологи відкопали унікальну зоряну мапу

Мисливці за скарбами під час дослідження гробниці давньоєгипетського архітектора Сенмута знайшли перевернуту зоряну карту.

Про це повідомив портал «sundaynews».

Як відомо, Сенмун керував розробкою кар’єрів, транспорту, а також зведенням найвищих у світі обелісків-близнюків біля входу до храму Карнак, у період правління жінки-фараона Хатшепсут.

Виявлена карта шокувала фахівців. У її центрі перебувала група зірок Оріон-Сіріус, які розташовувалися вкрай несподівано: Оріон знаходився на заході від Сіріуса, замість того, щоб бути на сході.

Орієнтація світил була такою, що людина, яка лежить у могилі, бачить Оріон, який рухається у неправильному напрямку. Вчені додали, що викликане це тим, що північ і південь не визначалися магнітними полями.

Як раніше повідомляв портал «Знай.uа», у південному сузір’ї Ворон зіткнулися дві великі галактики.

Previous Україна обвалить ціни на транзит газу
Next Гройсман похвалився, що зростання зарплат в Україні нарешті випереджає ріст цін

You might also like

Объявлено о самом объемном доказательстве в математике

Ученые из США и Великобритании заявили о крупнейшем по объему занятой компьютерной памяти доказательстве в истории математики.

Шампанське виявилося корисним для здоров’я

Цей напій позитивно впливає на тиск, серце й ерекцію Група вчених з Британського університету провела серію досліджень, в результаті яких дійшла висновку, що шампанське в помірних дозах позитивно впливає як

Вчені назвали найбільшу небезпеку дієт

Голодування негативно впливає на роботу мозку Вчені довели, що відмова від їжі спричиняє відмирання клітин мозку. Про це повідомляє сайт gogetnews.info. Вплив дієт, які спрямовані на різке зниження ваги тіла,