01.05.2017 78 Views

Зоологи знайшли байдужих комарів

Комарі у тропічних лісах харчуються органічними речовинами

Зоологи знайшли байдужих комарів

Група вчених відкрила п’ять нових видів комарів, серед яких знайшли таких представників комах, які виявились байдужими до людської крові.

Про результати досліджень написали дослідники з Естонського університету природничих наук, Університету Турку та бразильського Університету Сан-Паулу у виданні ZooKeys.

Спеціалісти з Естонії дослідили життя кровопивць. Виявилося, що не всі види цих жалючих комах харчуються клітинами крові.

Відкриті вченими комарі не п’ють кров ані людей, ані тварин, а отже не становлять загрози як розносники небезпечних захворювань.

Знайдені комарі досягають у довжину до двох міліметрів. Їх ореол проживання – тропічні ліси. Завдяки вологому та теплому клімату, у цих регіонах комарів налічується величезна кількість.

Ці п’ять видів комах харчуються виключно органікою та виконують роль редуцентів. Їх личинки харчуються відмерлими органічними  речовинами.

Як повідомляв раніше інформаційний портал “Знай.ua”, вчені розкрили таємницю зору нічних комах. Вони орієнтуються у просторі за зірками та здатні кольори та рухи в абсолютній темряві.

Новини по темі:  Определена оптимальная суточная порция хлеба
Previous Українська тенісистка Світоліна завоювала третій титул у сезоні
Next Шут-хаус: у Мережі з'явилися фото тренування бійців "КОРДу"

You might also like

Контрольное управление президента начало проверку «Роскосмоса»

Контрольное управление президента России начало масштабную проверку госкорпорации «Роскосмос» после первого старта на космодроме Восточный. Новини по темі:  Университет Майами откроет первую в США кафедру атеизма

Глобальное потепление впервые погубило млекопитающих

Из-за климатических сдвигов вымерли рифовые мозаичнохвостые крысы (Melomys rubicola) — единственные млекопитающие, обитающие на территории Большого барьерного рифа, и первые жертвы глобального потепления среди этого класса животных. Новини по темі: 

Маск прокомментировал неудачную посадку Falcon 9

Основатель компании SpaceX Илон Маск в своем Twitter прокомментировал неудачную посадку ракеты-носителя Falcon 9, стартовавшей в среду, 15 июня, с космодрома на мысе Канаверал в США. Новини по темі:  Інопланетний