01.05.2017 63 Views

Зоологи знайшли байдужих комарів

Комарі у тропічних лісах харчуються органічними речовинами

Зоологи знайшли байдужих комарів

Група вчених відкрила п’ять нових видів комарів, серед яких знайшли таких представників комах, які виявились байдужими до людської крові.

Про результати досліджень написали дослідники з Естонського університету природничих наук, Університету Турку та бразильського Університету Сан-Паулу у виданні ZooKeys.

Спеціалісти з Естонії дослідили життя кровопивць. Виявилося, що не всі види цих жалючих комах харчуються клітинами крові.

Відкриті вченими комарі не п’ють кров ані людей, ані тварин, а отже не становлять загрози як розносники небезпечних захворювань.

Знайдені комарі досягають у довжину до двох міліметрів. Їх ореол проживання – тропічні ліси. Завдяки вологому та теплому клімату, у цих регіонах комарів налічується величезна кількість.

Ці п’ять видів комах харчуються виключно органікою та виконують роль редуцентів. Їх личинки харчуються відмерлими органічними  речовинами.

Як повідомляв раніше інформаційний портал «Знай.ua», вчені розкрили таємницю зору нічних комах. Вони орієнтуються у просторі за зірками та здатні кольори та рухи в абсолютній темряві.

Previous Українська тенісистка Світоліна завоювала третій титул у сезоні
Next Шут-хаус: у Мережі з'явилися фото тренування бійців "КОРДу"

You might also like

Доказано внеземное происхождение кинжала Тутанхамона

Археологи из Италии и Египта доказали внеземное происхождение ножа Тутанхамона — одного из двух кинжалов, обнаруженных в 1925 году британцем Говардом Картером при раскопках гробницы фараона.

В Дагестане обнаружили древнее захоронение людей

Археологи из Дагестанского научного центра РАН обнаружили в селе Алмак захоронение, датируемое восьмым или девятым веком нашей эры.

Раскрыто влияние кишечных бактерий на ожирение (пишется)

Группа биологов из Йельского университета выяснили, что бактерии, обитающие в кишечнике, оказывают влияние на ожирение, устойчивость к инсулину и другими признаками метаболического синдрома за счет синтеза солей уксусной кислоты в