01.05.2017 90 Views

Зоологи готуються «поговорити» з дельфінами

Вчені поговорять з дельфінами на їх мові

Зоологи готуються "поговорити" з дельфінами

Група вчених зі Швеції збирається по-серйозному поговорити з найзагадковішими ссавцями – дельфінами. Дослідники намагаються розшифрувати їх мову. Для цього розробили спеціальну технологію, яка записує різноманітні звуки, що передають дельфіни та збираються їх розшифрувати.

Як відомо, ці розумні мешканці морів володіють розвиненою системою комунікації та мають здатність у товщі води передавати звуки на відстань одне одному, — пише INVADERS.

Вчені давно прагнуть вивчити та «перекласти» мову цих ссавців. Нова технологія шведів допоможе зібрати звуки в єдиний так званий словник мови дельфінів. За допомогою нейромережі спеціалісти проаналізують сигнали афалінів та складуть їх у словник.

За дві години роботи, науковці зібрали та записали понад 80 різни звуків. Наступним етапом дослідження стане розшифровка даних. Вчені сподіваються, що скоро пісні мешканців океану отримають новий смисл.

Як повідомляв раніше інформаційний портал «Знай.ua», вченим вперше вдалось зафіксувати розмову самки кита та дитинчати

Previous Шахтар - Олександрія 1:0 Відео голу і огляд матчу
Next Україна різко знизить ціни на транзит газу

You might also like

Россия признала невозможность догнать США в космосе

Вице-премьер Дмитрий Рогозин заявил, что повышение производительности в полтора раза не поможет России догнать США в космической отрасли.

Биологи разгадали тайну жуков-могильщиков

Биологи из Эксетерского университета показали, что война полов между жуками-могильщиками (Nicrophorus) приводит к изменениям в форме половых органов у насекомых.

МГУ возглавил рейтинг университетов развивающейся Европы и Центральной Азии

Московский государственный университет (МГУ) имени Михаила Ломоносова занял первое место в рейтинге университетов QS University Rankings: ЕЕСА (Emerging Europe & Central Asia), охватывающем 30 стран развивающейся Европы и Центральной Азии.