27.04.2017 82 Views

Штучний інтелект загрожує людству загибеллю

Вчені розповіли про небезпеку, яку несе собою розвиток штучного інтелекту

Штучний інтелект загрожує людству загибеллю

Міжнародна група вчених з Національної наукової асоціації провела серію досліджень і порівняльних аналізів, після чого почала дотримуватися теорії про загрозу штучного інтелекту життю людства.

В асоціації вважають, що людська раса може загинути від власних рук: спочатку ШІ перетвориться на потужний комп’ютер, який зможе допомагати людині вирішувати глобальні проблеми. Але, як і будь-який інтелект, з часом захоче вчитися і розвиватися, після чого з легкістю обійде здатності простого смертного і вже захоче автономії. Про це пише The Independent.

Тут є всього два варіанти розвитку події: або людина отримає вічне життя, або зникне з лиця Землі. Найнеприємніше те, що ми ніяк не можемо передбачити, чим закінчиться розвиток найпотужнішого мозку на планеті.

Раніше інформаційний портал «Знай.ua» писав про те, що засновник Tesla та SpaceX Ілон Маск планує з’єднати штучний і людський інтелект.

Previous Лавров, Сафронков та Гриби. ТСН перетворив на пісню виступ Росії в ООН
Next Юний українець-інвалід із "смертельним" діагнозом віртуозно опанував кілька інструментів

You might also like

Американцам рекомендовали худеть поеданием газовых баллонов

Людям с ожирением с целью контроля массы тела предлагается проглатывать наполненные газом воздушные шары.

Астрономы прояснили обстоятельства зарождения жизни

Астрофизики из Национальной радиоастрономической обсерватории обнаружили в межзвездном пространстве сложное органическое соединение, которое обладает хиральностью.

Вчені створили пластир від інсультів

Пластир удвічі знижує смертість по дорозі до лікарні Науковці із Великобританії створили пластир, що підвищує шанси врятувати пацієнта з інсультом. Про це повідомляє сайт The Guardian. За основу вчені використали