27.04.2017 76 Views

Астрофізик зробив несподівану заяву про Бога

Британський астрофізик Мартін Джон Ріс прийшов до висновку, що Всесвіт міг створити лише Бог

Астрофізик зробив несподівану заяву про Бога

Багаторічний дослідник космосу,  автор понад 500 наукових трактатів в області астрономії та астрофізики, лорд Мартін Джон Ріс заявив, що теологічна теорія створення світу є найбільш вірогідною і ніхто і ніщо, крім Бога, не могло створити Всесвіт.

Мартін Джон Ріс, який раніше висловлювався про себе як про атеїста,  заявив, що повірив в існування Бога після ряду досліджень, повідомляє видання Invaders. За словами астрофізика, лише божество могло створити першу систему репродукування.

На сьогодні наука, незважаючи на численні відкриття, так і не могла розгадати особливості ДНК-молекули – цей складний механізм зберігає в собі настільки великий обсяг інформації, що просто не міг виникнути з нізвідки.

За словами Мартіна Джона Ріса, останні наукові відкриття підштовхнули його на думку про те, що від атеїстичного світогляду необхідно відмовитися.

Як повідомляв сайт Знай.ua, американський професор з фізики Стюарт Хамерофф висунув  власну гіпотезу вічного життя.

Новини по темі:  Плоские черви помогут в лечении «проклятия оборотня»
Previous Чарівні спроби панди налякати камінь та прем'єр-міністр Канади у піжамі. Тренди Мережі
Next В Одесі замінували цвинтар: евакуйовані 5 тисяч осіб

You might also like

Доказано понимание кошками причинно-следственной связи

Кошки понимают причинно-следственную связь и законы физики. Новини по темі:  Психологи виявили новий стан людини

Успех в жизни предсказали по генам

Ученые выяснили, что небольшие вариации в геноме частично позволяют предсказать шансы человека устроиться на престижную работу и добиться высоких доходов. Новини по темі:  Останки тисяч пацієнтів психлікарні знайшли в Міссісіпі

Російські ЗМІ б’ють на сполох: величезна комета рухається на Москву, а не на Землю

Російські ЗМІ знову відзначилися "сенсацією" У квітні в небі можна буде спостерігати дивовижне видовище – величезна і дуже яскрава комета Туттля-Джакобіні-Кресака пронесеться над планетою. Манія величі Росії, мабуть, поширюється навіть