27.04.2017 63 Views

Розкрита вікова таємниця Кривавого водоспаду

Кривавий водоспад – єдиний, який тече на найхолоднішому льодовику

Розкрита вікова таємниця Кривавого водоспаду

Дослідникам вдалося розгадати таємницю загадкового водоспаду в Антарктиді, який через свій яскраво-червоний колір отримав назву Кривавий. Незвичайне явище на крижаному континенті десятиліттями привертало до себе увагу вчених, і от нарешті їм вдалося з’ясувати, що забарвлює воду в такий колір.

Група вчених Університету Аляски, провівши ряд досліджень, дійшла висновку, що кривавого забарвлення водоспаду, який тече з-під льодовика Тейлора, надають сіль та залізо. Багата на залізо солона вода, контактуючи з повітрям, червоніє, – пише INVADERS.

Розкрита вікова таємниця Кривавого водоспаду

“Хоча це і звучить нелогічно, але вода виділяє тепло. Коли вона замерзає – це тепло нагріває навколишній холодний лід. Висока температура і низька температура замерзання солоної води роблять можливим рух рідини. Льодовик Тейлор – найхолодніший з відомих льодовиків, де постійно тече вода”, – розповіли науковці.

Як повідомляв раніше інформаційний портал “Знай.ua”, у Каліфорнії в Національному Йосемітському парку водоспад перетворився на потік лави, який називають вогнепадом.

Новини по темі:  Неизлечимому раку вернули уязвимость к лекарствам
Previous У Таїланді змія влетіла в інтернет-кафе та вкусила чоловіка за дупу
Next Журналісти показали, як легко перетнути український кордон та отримати фейкові документи

You might also like

Вченим відкрилась загадка крижаної людини

Вчені назвали точну причину загибелі "крижаної людини" Еці Швейцарські антропологи дослідили мумію людини Еці, яка пролежала понад 5 тисяч років в Альпах та дійшли висновку, що вона загинула від переохолодження.

Ученые предупредили об опасности радиоактивного заражения США

Пожар на складе отработанного радиоактивного топлива какой-либо АЭС, расположенной на востоке США, может привести к катастрофическим для жителей страны последствиям. Новини по темі:  В китайских цветах нашли лекарство от рака

У пещерных европейцев нашли первую письменность

Изучив изображения на стенах европейских пещер, ученые пришли к выводу, что первую примитивную систему письма люди создали не в эпоху земледельческих цивилизаций Месопотамии, а значительно раньше — около 40-30 тысяч