27.04.2017 51 Views

Розкрита вікова таємниця Кривавого водоспаду

Кривавий водоспад — єдиний, який тече на найхолоднішому льодовику

Розкрита вікова таємниця Кривавого водоспаду

Дослідникам вдалося розгадати таємницю загадкового водоспаду в Антарктиді, який через свій яскраво-червоний колір отримав назву Кривавий. Незвичайне явище на крижаному континенті десятиліттями привертало до себе увагу вчених, і от нарешті їм вдалося з’ясувати, що забарвлює воду в такий колір.

Група вчених Університету Аляски, провівши ряд досліджень, дійшла висновку, що кривавого забарвлення водоспаду, який тече з-під льодовика Тейлора, надають сіль та залізо. Багата на залізо солона вода, контактуючи з повітрям, червоніє, — пише INVADERS.

Розкрита вікова таємниця Кривавого водоспаду

«Хоча це і звучить нелогічно, але вода виділяє тепло. Коли вона замерзає – це тепло нагріває навколишній холодний лід. Висока температура і низька температура замерзання солоної води роблять можливим рух рідини. Льодовик Тейлор – найхолодніший з відомих льодовиків, де постійно тече вода», — розповіли науковці.

Як повідомляв раніше інформаційний портал «Знай.ua», у Каліфорнії в Національному Йосемітському парку водоспад перетворився на потік лави, який називають вогнепадом.

Previous У Таїланді змія влетіла в інтернет-кафе та вкусила чоловіка за дупу
Next Журналісти показали, як легко перетнути український кордон та отримати фейкові документи

You might also like

Родственник тасманийского дьявола оказался любителем улиток

В австралийском заповеднике окаменелостей Риверслей нашли останки представителя ранее неизвестного семейства сумчатых.

Трансгенные мыши победили белок-«зомби»

Нейробиологи под руководством Дэвида Харриса (David Harris) из Бостонского университета вывели мышей, чьи нейроны оказались устойчивыми к прионным инфекциям.

В России появятся смартфоны на отечественной операционной системе

Компания «Открытая мобильная платформа» (ОМП) основателя ЕСН Григория Березкина договорилась о создании смартфонов на разрабатываемой ею версии мобильной операционной системы Sailfish.